Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
Angličtina přes Skype
 

Angličtina přes Skype

Pokud jste opravdu vytížení, jste introvertní typ a nevyhovují Vám skupinové kurzy nebo se Vám nechce dojíždět do jazykové školy, nabízíme Vám možnost individuálních kurzů angličtiny přes Skype.

Při online výuce využíváme aplikaci Padlet - sdílený blog lektora a studenta, který obsahuje veškeré podklady k výuce - domácí úkoly, odkazy na užitečné stránky, videa a gramatické přehledy. Pětačtyřicetiminutová lekce s lektorem probíhá úplně stejně, jako byste spolu byli v místnosti. 

Studium angličtiny je velmi individuální, stejně jako Vaše potřeby. Abychom Vám navrhli tu nejlepší formu, potřebujeme znát Vaše představy, cíle a časové možnosti.
 

Více o individuálních jazykových kurzech

 

Ať už se potřebujete připravit na zkoušky, zlepšit si angličtinu nebo si díky pravidelným konverzacím udržovat stávající úroveň jazyka, individuální kurzy angličtiny přes skype jsou plnohodnotnou alternativou kurzů naživo v jazykové škole.

Mám zájem o více informací:


Welcome to Mooveez
please choose your language