Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
Angličtina přes Skype zábavně - Stories
 

Angličtina přes Skype zábavně - Stories

Pokud jste opravdu vytížení, jste introvertní typ a nevyhovují Vám skupinové kurzy nebo se Vám nechce dojíždět do jazykové školy, nabízíme Vám možnost individuálních kurzů angličtiny přes skype.

 

Lekce s Vaším lektorem probíhá úplně stejně, jako byste byli spolu v místnosti. Přes skype spolu probíráte témata i gramatiku, zadává Vám úkoly, kontroluje Vaši výslovnost, zkrátka vše jako při normální lekci.

Studium angličtiny je velmi individuální, stejně jako Vaše potřeby. Abychom Vám navrhli tu nejlepší formu, potřebujeme znát Vaše představy, cíle a časové možnosti.
 

Více o individuálních jazykových kurzech

 

Ať už se potřebujete připravit na zkoušky z angličtiny, vylepšit si obchodní angličtinu, nebo si díky pravidelným konverzacím udržovat stávající úroveň angličtiny, individuální kurzy angličtiny přes skype jsou plnohodnotnou alternativou kurzů naživo v jazykové škole.

Mám zájem o více informací:


Welcome to Mooveez
please choose your language