Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
Angličtinu učíme pomocí příběhů
 

Angličtinu učíme pomocí příběhů

Naše příběhy jsou pečlivě vytvářeny tak, aby provedly studenta co nejdříve nejpoužívanější slovní zásobou a nejběžnější gramatikou, při zachování napětí a postupného gradování příběhu.

1. Nejfrekventovanější slova v angličtině dle anglického korpusu

2. Základní anglická gramatická pravidla

3. Nejběžnější situace: pozdravy, nakupování, žádost o pomoc, dotazy na cestu…

4. Poutavost příběhu: Kombinujeme bohatou angličtinu pro nastínění příběhu s jednoduchými základními frázemi, které slouží k memorování.

Mám zájem o více informací 

angličtina s příběhy

A proč vlastně příběhy?

moduly Stories aplikace - kurzy angličtiny
  • Paměť:  Příběhy - věty v kontextu se snadněji učíte. Jednoduše si je pamatujete a vybavují se líp.  
  • Motivace:  Tím, že Vás to bude bavit, budete neustále motivováni se učit další části příběhu. Lidé v malé skupince, kteří příběh sdílejí, se navíc motivují vzájemně. 
  • Zábava: Příběhy Vás nenudí, budete se bavit. To je základní předpoklad úspěchu. Jsou skvělé pro rolové hry - jazyk tak žijete. 
  • Praxe: Dialogy z příběhů výchází z běžného života. Snadno se pak vybavují v reálu. 
  • Opakování: Práce s příběhem zahrnuje přirozené opakování jak při poslechu při učení scén, tak případně při jejich nacvičování ve skupince. Pokud si příběh poslechnete po určité době, automaticky dojde k zopakování látky. 

 

Mám zájem o více informací: 


 

Welcome to Mooveez
please choose your language