Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
Firemní kurzy angličtiny Praha
 

Firemní kurzy angličtiny Praha

 

Rádi byste poskytli svým zaměstnancům jako benefit firemní kurzy angličtiny (v Praze) nebo jen potřebujete zlepšit jejich jazykové dovednosti, ale dosavadní pokusy byly zbytečným mrháním peněz? 


Metoda Archimedes spojuje moderní technologie, klade důraz na domácí přípravu a součástí firemní výuky mohou být kupříkladu i specializované vzdělávací workshopy související s Vaší oblastí podnikání. 

Součástí objednávky firemních kurzů je studijní plán a výukové materiály na míru Vašim potřebám, vstupní, průběžné a závěrečné testování studentů určené ke sledování pokroku v jazyce, monitoring docházky, lekce s certikovaným lektorem... Zkrátka cokoliv, co si budete přát. 

Velice oblíbenou součástí výuky jsou také anglické workshopy na míru, které můžou nahradit teambuldingy. 


Mám zájem o více informací o firemních workshopech

 

Příklady realizovaných firemních teambuildingů


Nedávejte zaměstnancům pouze standardní výuku jazyků, dejte jim možnost dynamické a přirozené výuky v souvislostech, při které se mohou bavit a vzájemně se poznat. Vyzkoušejte naše anglické firemní teambuildingy v Praze! Zajistíme Vám je buď u nás nebo ve Vašich prostorách, s občerstvením nebo bez, pro malou skupinku nebo celé oddělení!

Workshop "Archer - Are you on target?"

Chcete vítězit? Buďte přesní při střelbě na terč ale především ve vyjadřování v angličtině! Naučíme Vás základy lukostřelby a při tom se zdokonalíte v umění společenské konverzace - small talku. Použití trefných nových frází si procvičíte během vzrušující střelecké soutěže.

Účastníci workshopu Archer absolvují v angličtině kurz lukostřelby. Vzájemným učením si osvojí předávání instrukcí. Dále si rozšíří rejstřík frází pro konverzaci small talk a pak nacvičují jejich použití během soutěže v lukostřelbě. Součástí mohou být obchodní idiomy pocházející ze sportovního kontextu nebo slovní zásoba na míru.

WS Archer
Movie Maker - Feel it, sell it, film it!

Workshop "Movie Maker - Feel it, sell it, film it!"

Naučte se prodat v angličtině! Proměňte svůj team na chvíli ve "film crew" a společnými silami vytvořte propagační video v angličtině o svém oddělení či nejnovějším projektu. Zpřesníte svoje vyjadřování, doladíte výslovnost a prožijete nezapomenutelný den.

Účastníci kreativního workshopu Film Maker se naučí v angličtině hovořit o svém týmu, projektu či produktu (feel it), poté vytvoří jednoduchou marketing pitch (sell it), napíší scénář videa a při jeho natáčení se zdokonalí v plynulém projevu a v anglické výslovnosti (film it). Na závěr mohou vzniklé propagační video sestříhat a upravit v aplikaci iMovie.

 

 

  • Reference na firemní kurzy angličtiny ve Stories:

 

Reference

"Požadovali jsme individuální přístup, zajištění výuky pracovníků s různou úrovní znalosti cizího jazyka a různých potřeb, to vše jsme v jazykové škole Stories našli. Hodiny jsou zábavné a také interaktivní, a co je nejdůležitější, pociťujeme zlepšení znalostí angličtiny a nebojíme se mluvit."  
-  Radka F., office manager

"Pozitivně hodnotím vycházení vstříc našim požadavkům co se týče vytvoření miniskupiny, také velmi příjemné prostředí (Obzvláště učebna s knihovničkou byla skvělá). Na hodiny s Evou jsme se vždycky hrozně těšily, dokázala hodinám přidat něco nad rámec jazykové výuky – třeba prezentační dovednosti. Pořádání kurzu sushi v angličtině byla velká zábava. Všem děkuji za příjemné chvíle strávené u Vás, přeji mnoho dalších úspěchů a také hezké léto."  
-  Kateřina D., Secretary & Interpretation Dept. – Manager

Mám zájem o více informací: 


Welcome to Mooveez
please choose your language