Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
Firemní kurzy angličtiny Praha
 

Firemní kurzy angličtiny Praha

 

Rádi byste poskytli svým zaměstnancům jako benefit firemní kurzy angličtiny v Praze nebo jen potřebujete zlepšit jejich jazykové dovednosti, ale dosavadní pokusy byly zbytečným mrháním peněz? 


Metoda Archimedes spojuje moderní technologie, klade důraz na domácí přípravu a součástí firemní výuky mohou být kupříkladu i specializované vzdělávací workshopy související s Vaší oblastí podnikání. 

Součástí objednávky firemních kurzů je studijní plán a výukové materiály na míru Vašim potřebám, vstupní, průběžné a závěrečné testování studentů určené ke sledování pokroku v jazyce, monitoring docházky, lekce s certikovaným lektorem... Zkrátka cokoliv, co si budete přát. 

Velice oblíbenou součástí výuky jsou také anglické workshopy na míru, které můžou nahradit teambuldingy. 


Mám zájem o více informací o firemních workshopech

 

Příklady realizovaných firemních teambuildingů


Nedávejte zaměstnancům pouze standardní výuku jazyků, dejte jim možnost dynamické a přirozené výuky v souvislostech, při které se mohou bavit a vzájemně se poznat. Vyzkoušejte naše anglické firemní teambuildingy v Praze! Zajistíme Vám je buď u nás nebo ve Vašich prostorách, s občerstvením nebo bez, pro malou skupinku nebo celé oddělení!

Workshop "Archer - Are you on target?"

Chcete vítězit? Buďte přesní při střelbě na terč ale především ve vyjadřování v angličtině! Naučíme Vás základy lukostřelby a při tom se zdokonalíte v umění společenské konverzace - small talku. Použití trefných nových frází si procvičíte během vzrušující střelecké soutěže.

Účastníci workshopu Archer absolvují v angličtině kurz lukostřelby. Vzájemným učením si osvojí předávání instrukcí. Dále si rozšíří rejstřík frází pro konverzaci small talk a pak nacvičují jejich použití během soutěže v lukostřelbě. Součástí mohou být obchodní idiomy pocházející ze sportovního kontextu nebo slovní zásoba na míru.

WS Archer
Movie Maker - Feel it, sell it, film it!

Workshop "Movie Maker - Feel it, sell it, film it!"

Naučte se prodat v angličtině! Proměňte svůj team na chvíli ve "film crew" a společnými silami vytvořte propagační video v angličtině o svém oddělení či nejnovějším projektu. Zpřesníte svoje vyjadřování, doladíte výslovnost a prožijete nezapomenutelný den.

Účastníci kreativního workshopu Film Maker se naučí v angličtině hovořit o svém týmu, projektu či produktu (feel it), poté vytvoří jednoduchou marketing pitch (sell it), napíší scénář videa a při jeho natáčení se zdokonalí v plynulém projevu a v anglické výslovnosti (film it). Na závěr mohou vzniklé propagační video sestříhat a upravit v aplikaci iMovie.

 

 

  • Reference na firemní kurzy angličtiny ve Stories:

 

Reference

"Požadovali jsme individuální přístup, zajištění výuky pracovníků s různou úrovní znalosti cizího jazyka a různých potřeb, to vše jsme v jazykové škole Stories našli. Hodiny jsou zábavné a také interaktivní, a co je nejdůležitější, pociťujeme zlepšení znalostí angličtiny a nebojíme se mluvit."  
-  Radka F., office manager

"Pozitivně hodnotím vycházení vstříc našim požadavkům co se týče vytvoření miniskupiny, také velmi příjemné prostředí (Obzvláště učebna s knihovničkou byla skvělá). Na hodiny s Evou jsme se vždycky hrozně těšily, dokázala hodinám přidat něco nad rámec jazykové výuky – třeba prezentační dovednosti. Pořádání kurzu sushi v angličtině byla velká zábava. Všem děkuji za příjemné chvíle strávené u Vás, přeji mnoho dalších úspěchů a také hezké léto."  
-  Kateřina D., Secretary & Interpretation Dept. – Manager

Mám zájem o více informací: 


Welcome to Mooveez
please choose your language