Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
Firemní kurzy angličtiny Praha
 

Firemní kurzy angličtiny Praha

 

Rádi byste poskytli svým zaměstnancům jako benefit firemní kurzy angličtiny v Praze nebo jen potřebujete zlepšit jejich jazykové dovednosti, ale dosavadní pokusy byly zbytečným mrháním peněz? Sjednejte si schůzku s naším obchodním manažerem a nechte si od něj vysvětlit, v čem naše jazykové kurzy probíhají jinak a nestandardně.

Metoda Archimedes spojuje moderní technologie, klade důraz na domácí přípravu a součástí firemní výuky mohou být kupříkladu i specializované vzdělávací workshopy související s Vaší oblastí podnikání. Vše začíná osobním vstupním auditem každého ze zaměstnanců, při kterém ověříme úroveň jazykových dovedností a který je předpokladem pro nastavení individuálního studijního plánu. Ten je dále optimalizován na základě vzájemné dohody. Velice oblíbenou součástí výuky jsou také anglické workshopy na míru, které můžou nahradit teambuldingy. 


Mám zájem o více informací o firemních workshopech

 

Výhody našich firemních kurzů angličtiny


Nedávejte zaměstnancům pouze standardní výuku jazyků, dejte jim možnost dynamické a přirozené výuky v souvislostech, při které se mohou bavit a vzájemně se poznat. Vyzkoušejte naše  firemní kurzy angličtiny v Praze!

 

 • Učíme jazyky tak, jak bychom chtěli být učeni my - přirozeně, s lehkostí, s příběhy. 
 • Časově se přizpůsobíme Vašim možnostem a pokud to bude Vaší podmínkou, zajistíme lektora docházejícího k Vám.
 • Výuku vede tým zkušených lektorů s několikaletou praxí.
 • Samozřejmostí je kvalitní vstupní a výstupní audit zvyšující efektivitu výuky. Díky tomu budete vědět, jak Vaši zaměstnanci postoupili a co je jejich silnou či slabou stránkou v komunikaci v cizím jazyce. 
jazyková škola Stories Praha: individuální skupinové kurzy "na míru"
Business English
 • Výuková aplikace sleduje, kolik času tráví studenti samostudiem, a my Vám na jejím základě připravíme měsíční reporty, abyste neztratili přehled o tom, jak kurz probíhá.
 • Nabízíme možnost individuálních úprav studijního plánu na základě potřeb každého studenta, respektive zadavatele.
 • Výukové materiály jsou na tabletech - ty Vám rádi zapůjčíme, a nemusíte je tak kupovat. Samozřejmě, pokud Vaši zaměstnanci mají své tablety nebo iPady, nahrajeme jim aplikaci do jejich zařízení. 
 • Máme zájem o oboustranně výhodnou spolupráci, a tak se náš cíl stává Vaším a snažíme se, aby si Vaši zaměstnanci, naši studenti, vedli co nejlépe. 

 

 • Netradiční firemní kurzy angličtiny:

 

Aplikace Mooveez
 • Nabízíme ucelené kurzy pro každou jazykovou úroveň, využívajíc naší sesterskou aplikaci Mooveez - Angličtina s filmem
 • Co třeba lekce anglického vyjednávání s filmem Kmotr, lekce "small talk" s filmem Forrest Gump...?
 • Aplikace Mooveez byla v červnu 2016 oceněna "Oscarem za angličtinu" - nejvyšším oceněním společnosti British council - Cenou ELTons 2016 za nejinovativnější digitální počin
 • Miniskupinové firemní kurzy probíhají v inspirativních prostorách Stories

 

Mám zájem o více informací: 


Welcome to Mooveez
please choose your language