Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
Individuální kurzy angličtiny
 

Individuální kurzy angličtiny

Naše jazykové kurzy staví na základech ověřené Metody Archimedes. Při plném využítí obsahuje individuální kurz angličtiny až 32 hodin učení za měsíc (4-5 individuálních lekcí, 12 konverzací a 15 hodin s výukovou aplikací). Při této intenzitě kurz umožňuje zvládnout cizí jazyk během jednoho a půl roku studia.

 

Lekce s lektorem - 1x týdně 55 min. v pravidelných časech. 

Možnost náhrad v rámci týdne - osobně nebo přes Skype

Výuková aplikace Stories app - kombinuje úspěšné vzdělávací postupy s algoritmem opakování

Audiovizuální studijní materiály - zahrnují velké množství jazykových témat včetně gramatiky

Vstupní a průběžné audity - díky kterým budete vědět,  jak rychlý je Váš jazykový pokrok

Vaření v angličtině
aplikace Stories

 

Příprava na státem uznávané jazykové zkoušky - složení zkoušek zajišťují nezávislé instituce

Přístup na pravidelné skupinové konverzace - až 3x za týden, v různých časech

Zaškolení a trénink - v prvních hodinách se naučíte “Jak se učit” a “Jak používat aplikaci"

Čas osobního kouče - ten s Vámi aktivně pracuje na Vaší motivaci a předává Vám cenné rady

Individuální kurz angličtiny - je tou nejefektivnější metodou studia. Díky našemu přístupu – metodě Archimedes, aplikaci Mooveez a možnosti navštěvovat tematické workshopy je studium ještě intenzivnější a Vaše pokroky uvidíte opravdu velmi brzy.

Mám zájem o více informací o individuálních kurzech angličtiny v Praze

Typy kurzů:

  • Individuální výuka všech úrovní: Nejžádanější kurz v naší jazykové škole, který Vám zaručí výrazné zlepšení. Kurz angličtiny se skládá z 21 modulů, čeština obsahuje 12 modulů.   
  • Business English: Výuka určená pro ty, kteří už angličtinu z části ovládají a potřebují se zdokonalit ve věcech specifických pro své povolání.
  • From Good to Excelent: Tento kurz angličtiny je určen pokročilým studentům, kteří potřebují zlepšit svůj projev a zbavit se svých hluboce zakořeněných chyb.
  • Gramatická smršť: Procvičte si gramatiku a získejte ucelený přehled o systému cizího jazyka. Modul Gramatikon je součástí výukových materiálů individuálních i miniskupinových kurzů. 
  • Cestovatelské minimum: m-learningový kurz, kde se naučíte 430 základních frází, díky nimž se na zahraniční dovolené určitě neztratíte. A po dovolené můžete začít studovat naplno v dalším kurzu.
  • Příprava na standardní i specifické jazykové zkoušky: PET/KET/FCE/IELTS či jiné, dle Vašich požadavků a potřeb. 
  • kurzy “Angličtina s filmovým příběhem”: novinka v naší jazykové škole - jedinečné kurzy postavené na aplikaci Mooveez - Angličtina s filmem, oceněné společností British Council.

 

Mám zájem o více informací: 


 

Welcome to Mooveez
please choose your language