Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
Inspirativní kurzy angličtiny Praha - Stories
 

Inspirativní kurzy angličtiny Praha - Stories

Naše jazyková škola Vám nabízí kurzy angličtiny v Praze všech úrovní a různého zaměření. Skupinové kurzy, individuální kurzy, kurzy obchodní angličtiny, přípravné kurzy pro zkoušky, kurzy angličtiny s filmy. Součástí individuálního kurzu můžou být i skupinové konverzace, díky kterým se procvičíte v určených tématech, zvýšíte svoji slovní zásobu a naučíte se pohotově reagovat.

V naší jazykové škole budete obklopení příběhy. Neztratíte tak kontext a nové učivo a slovíčka lépe a rychleji vstřebáváte. Abychom Vám mohli nabídnout vyhovující kurz, je potřeba, abychom znali úroveň Vaší angličtiny a Vaše cíle. Neváhejte a kontaktujte nás, doporučíme Vám ty nejlepší kurzy angličtiny v Praze.

Využívání aplikace Mooveez - Angličtina s filmem
při výuce ve Stories

 

V našich kurzech využíváme kromě aplikace Stories i naší sesterskou aplikaci Mooveez - Angličtina s filmem. Díky ní si prostřednictvím filmů efektivně rozšíříte slovní zásobu a jazykové dovednosti bez nudného biflování. Ve Stories máte zároveň exkluzivní možnost pracovat s filmem i na lekcích ve spolupráci s našimi lektory, pro které připravujeme speciální "lesson plany". 

Pokud stále ještě váháte, přijďte se podívat na naši ukázkovou hodinu a teprve poté vyberte z naší nabídky kurzů angličtiny v Praze.

Welcome to Mooveez
please choose your language