Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
Inspirativní prostory jazykové školy Stories
 

Inspirativní prostory jazykové školy Stories

To, že jsme škola, ještě neznamená, že výukové prostory musí být nuda. Ty naše jsme tvořili s nadšením a cílem navodit příjemnou atmosféru, která Vám pomůže překonat bariéry při mluvení.

Přejeme si, abyste starosti hodili za hlavu a alespoň po dobu lekce (klidně i déle) se ocitli v tak trochu jiném světě. Během chvilky Vás výtah vyveze do 5. patra Opletalky, do našeho “Londýna v centru Prahy”: kolem Downing Street se vydáte buď na rušné tržiště, do klidného uměleckého ateliéru, nebo do sportovního prostoru pro lukostřelbu. Budete mít možnost u nás vařit, simulovat různé situace od prodeje bytu přes moderování vlastní televizní show v našem TV studiu třeba až po herecké představení na pódiu. Nebo si chvilinku oddechnete v nové “krbovně/knihovně”.  Pevně věříme, že se u nás budete cítit příjemně a vždy se k nám budete těšit!

 zajímá mě více info

Welcome to Mooveez
please choose your language