Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
 

Inspirativní prostory jazykové školy Stories

To, že jsme škola, ještě neznamená, že výukové prostory musí být nuda. Ty naše jsme tvořili s nadšením a cílem navodit příjemnou atmosféru, která Vám pomůže překonat bariéry při mluvení.

Přejeme si, abyste starosti hodili za hlavu a alespoň po dobu lekce (klidně i déle) se ocitli v tak trochu jiném světě. Během chvilky Vás výtah vyveze do 5. patra Opletalky, do našeho “Londýna v centru Prahy”: kolem Downing Street se vydáte buď na rušné tržiště, do klidného uměleckého ateliéru, nebo do sportovního prostoru pro lukostřelbu. Budete mít možnost u nás vařit, simulovat různé situace od prodeje bytu přes moderování vlastní televizní show v našem TV studiu třeba až po herecké představení na pódiu. Nebo si chvilinku oddechnete v nové “krbovně/knihovně”.  Pevně věříme, že se u nás budete cítit příjemně a vždy se k nám budete těšit!

 zajímá mě více info

Welcome to Mooveez
please choose your language