Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
Kurzy pro teenagery
 

Kurzy pro teenagery

Too cool for school? Come to Stories!

Novinkou ve Stories jsou 
miniskupinové kurzy pro teenagery:
Vezměte s sebou kamaráda a dostaňte slevu 40 %! 

Miniskupina skvěle propojuje výhody individuálního a skupinového studia: zachovává kvalitu a efektivitu výuky a zároveň nabízí rozšířené možnosti aktivit v lekcích. 

Pokud se navíc zapojí dostatečně atraktivní výukový materiál, v případě teenagerských kurzů aplikace Mooveez, je zároveň zaručeno nadšení studentů, které výrazně dopomáhá efektivitě kurzu. 

Jak kurzy probíhají? 

Je to jednoduché - domluvte se s kamarádem na čase a délce kurzu (semestr nebo celý školní rok) a napište nám na koordinator@archimedes.cz, kdy chcete přijít na informační schůzku. 

Sejdeme se s Vámi, sdělíte nám Vaše očekávání od kurzu a my sestavíme studijní plán tak, aby Vám co nejvíce vyhovoval: Ať už se připravujete na maturitu, jazykový certifikát nebo se chcete jen zlepšit, s námi to zvládnete hravě a bez stresu. A navíc s výraznou slevou! 

Mám zájem o více informací: 


Welcome to Mooveez
please choose your language