Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
Kvalitní jazykové audity
 

Kvalitní jazykové audity

Naší prioritou je nastavit studijní program na míru každému studentovi - proto během studia probíhá několik auditů s jasnými cíly: korigovat směr, kterým se kurz ubírá, zajistit kvalitu výuky a naplnit Vaše očekávání. 

 

Vstupní audit je příjemný, cca 55min rozhovor s certifikovaným auditorem, který probíhá dle studentovy potřeby částečně v češtině a částečně v angličtině.

Během tohoto rozhovoru s auditorem probíráte svou motivaci, zájmy, předchozí zkušenosti s výukou a vše ostatní, o čem bychom v začátcích Vašeho studia měli vědět.

To vše nám pomáhá při zjištění Vašich skutečných jazykových dovedností, k správnému nastavení Vašeho studia a efektivní výuky, včetně doporučení vhodného lektora.

Metoda Archimedes - schéma

V průběhu Vašeho studia - obvykle každé 3 měsíce, v závislosti na zvoleném tempu studia a zvládnutých modulech - procházíte tzv. průběžným auditem.

Je to plnohodnotná lekce vedená nezávislým auditorem (tj. ne vašim lektorem), při níž si spolu zopakujete především gramatiku, která byla náplní předchozích lekcí. Z průběžného auditu je zpracován report, který hodnotí Váš pokrok, případně upozorňuje na oblasti, na které je vhodné se v nejbližším období zaměřit.

Reporty máte k dispozici, výsledky s Vámi probírá Váš mentor a následně i lektor a k reportu se můžete časem vrátit. 

 

Mám zájem o více informací: 

 


Welcome to Mooveez
please choose your language