Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
Metoda Archimedes
 

Co je to metoda Archimedes?

Zjistěte, čím jsme unikátní a jak to celé funguje

1. Lekce u nás - konkrétní situace a příběhy (zábavné i reálné), pohybové hry, zábavné aplikace, výuka hrou, jazykové kurzy jinak, vynikající tým lektorů (Češi i rodilí mluvčí). Individuální lekce 1 na 1 (nejžádanější), ale i individuální miniskupiny. 

2. Skvělá domácí příprava - vědecké metody, které usnadní domácí přípravu a zajistí pravidelnost studia: dvojjazyčná audiokniha, ozvučené kartičky, diktátový přepis, poslech v relaxovaném stavu, přehledná gramatika, sledování pokroku. Všudepřítomný tablet - každou volnou chvilku můžete věnovat procvičování angličtiny.

3. Podpora během studia – jazykový audit, stanovení cílů, průběžné vyhodnocování studijních pokroků. Možnost zintenzivnění studia o další lekce, možnost přípravy a nahrání textů dle Vašich požadavků, případně doplnění o samostudium s aplikací Mooveez - Angličtina s filmem.  

Přijďte si nezávazně vyzkoušet náš systém a práci s aplikací na tabletu. 

Mám zájem o více informací: 


Welcome to Mooveez
please choose your language