Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
Miniskupinové kurzy
 

Miniskupinové kurzy

Rádi byste se zdokonalili v cizím jazyce, nicméně máte pocit, že klasické skupinové kurzy jednoduše nefungují? A že individuální výuka není (z jakéhokoliv důvodu) pro Vás to pravé? 

Najděte si parťáka, nebo třeba i několik kamarádů, utvořte miniskupinu a studujte za výhodných podmínek!

Bojíte se velkých skupin ale zároveň na studium nechcete být sami? Individuální miniskupinové kurzy jsou ideální volbou pro všechny úrovně:

od začátečníků po pokročilé - tedy od A1 po C1 :-) 

Věříme totiž, že i skupinovou výuku je možné pojmout koncepčně, moderně a v souladu s principy metody Archimedes. V malé skupině od dvou do  maximálně šesti kolegů/kamarádů si můžete výborně procvičit probírané učivo v praxi, zahrát modelové role, uvolnit se, smát se - lektorovi, kolegovi, sami sobě. A přitom Vám stále dokážeme dát individuální přístup, který si bezpochyby zasloužíte. 

Studovat můžete jak s filmy z aplikace Mooveez, tak s příběhy z aplikace Stories, nebo s vlastními materiály. 
Rádi pomůžeme i s přípravou na jakékoliv jazykové zkoušky, které potřebujete zvládnout, nebo třeba obchodní prezentace, které Vás čekají. 

Jak studovat v miniskupině? Za jak výhodných podmínek?

 To mě zajíma!

Mám zájem o více informací: 


Welcome to Mooveez
please choose your language