Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
Miniskupinové kurzy
 

Miniskupinové kurzy

Rádi byste se zdokonalili v cizím jazyce, nicméně máte pocit, že z jakéhokoliv důvodu pro Vás není individuální výuka to pravé? A že klasické skupinové vzdělávací kurzy jednoduše nefungují? Najděte si parťáka a utvořte miniskupinu!

Bojíte se velkých skupin ale zároveň na studium nechcete být sami? Skupinové kurzy Mooveez jsou ideální volbou pro všechny úrovně: od A1 až po C1. 

Věříme totiž, že i skupinovou výuku je možné pojmout koncepčně, moderně a v souladu s principy metody Archimedes. V malé skupině maximálně šesti lidí si můžete výborně procvičit probírané učivo v praxi, zahrát modelové role, uvolnit se, smát se - lektorovi, kolegovi, sami sobě. A přitom Vám stále dokážeme dát individuální přístup, který si bezpochyby zasloužíte.

Studovat můžete s filmy How to loose a guy in 10 days (A1), Meet the Parents (A2), School of Rock (B1), Forrest Gump (B2) nebo The Godfather (C1)! Začínáme v září 2017!

Mám zájem o více informací

Mám zájem o více informací: 


Welcome to Mooveez
please choose your language