Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
 

Miniskupinové kurzy angličtiny a jiných jazyků

Rádi byste se zdokonalili v cizím jazyce, nicméně máte pocit, že z jakéhokoliv důvodu pro Vás není individuální výuka to pravé? A že klasické skupinové vzdělávací kurzy jednoduše nefungují? Naší odpovědí na časté dotazy tohoto směru jsou miniskupinové kurzy angličtiny, francoužštiny a češtiny pro cizince, které přinášejí “to nejlepší z obou světů”. 

Nikdy totiž nebude naším cílem otevírat nesmyslně velké jazykové kurzy, na kterých se (čest výjímkám) nikdo nikdy nic nenaučil. Věříme, že i skupinovou výuku je možné pojmout koncepčně, moderně a v souladu s principy metody Archimedes. V malé skupině si můžete výborně procvičit probírané učivo v praxi, zahrát modelové role, uvolnit se, smát se - lektorovi, kolegovi, sami sobě. A přitom Vám stále dokážeme dát individuální přístup, který si bezpochyby zasloužíte.

 

MINISKUPINOVÁ VÝUKA 

Užijte si angličtinu v malé skupince 2-3 (vyjímečně 4) studentů rozdělených dle jazykové úrovně. Vhodné pro začátečníky i mírně pokročilé, resp. zájemce o zkoušky PET / FCE na British Council.

Výuka 1x týdně a výhodná cena za měsíc studia, již od 2.300,- Kč vč. výukové aplikace. Studium máte možnost doplnit o jakékoliv dodatečné služby z naší nabídky.
 

Studenti: začátečníci i pokročilí

Mám zájem o více informací

test

INDIVIDUÁLNÍ MINISKUPINOVÁ VÝUKA

Nevyhovují Vám oficiální termíny pro miniskupinovou výuku? Hledáte ideální kompromis mezi individuálními a skupinovými kurzy? Máte alespoň jednoho “parťáka”, který do toho půjde s Vámi? Přesně pro Vás je určena individuální miniskupinová výuka.

Studujte v malé skupině 2-3 studentů (přátelé, kolegové ...), 1x týdně, dle jazykové úrovně “nejslabšího” ze skupiny. Objevte kouzlo, které v sobě skrývá výuka v malých skupinách, kde si užijete spoustu zábavy - a ani nebudete vědět jak se Vám cizí jazyk přirozeně dostane pod kůži.

Můžete studovat angličtinu, francouzštinu i češtinu, za výhodnou cenu již od 2 300,- Kč za měsíc vč. výukové aplikace.  

Mám zájem o více informací