Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
Miroslav Pešta o Stories
 

Miroslav Pešta o Stories

Miroslav Pešta, 
zakladatel firmy Archimedes Inspiration, a. s.

Vystudoval mezinárodní vztahy na VŠE v Praze. Jeho dlouhodobý zájem o studium cizích jazyků vyústil v roce 2010 v založení společnosti Archimedes Inspiration a.s., která využívá kombinace nejmodernějších výukových materiálů a osvědčených učebních postupů, zejména při učení se angličtině. 

V současné době se firma Archimedes Inspiration a. s. dělí na tři projekty: jazykovku Stories, zaměřenou na individuální výuku dospělých a teenagerů, master franšízu dětské jazykové školy Kids&Us a mobilní aplikaci Mooveez, jež proměňuje filmy, seriály a dokumenty ve výukové materiály. Poslední zmiňovaný projekt obdržel v roce 2016 cenu ELTons za nejlepší inovaci ve výuce jazyků, což jen podpořilo zájem o aplikaci nejen na českém trhu, ale již téměř v 50 zemích světa.

Jak a proč vzniklo Stories?

Jazyková škola Stories je postavená na myšlence toho, jak by svět vypadal, kdybychom si všichni rozumněli. U zrodu školy stál Miroslav Pešta, na každodenní fungování pak dohlíží spolumajitelka a ředitelka školy Marie Peštová, obklopená nadšeným a profesionálním týmem metodičky, lektorů a koordinátorek. Společně pak vytváří nejen jazykovku, ale prostředí, ve kterém se studenti cítí uvolněně a příjemně. 

Podívejte se na Snídani s Novou, která se u nás natáčela, a nabízí pohled do zákulisí celé školy. 

Mám zájem o více informací: 


Welcome to Mooveez
please choose your language