Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
Na co se nás často ptáte?
 

Na co se nás často ptáte?

 

Kolik času strávím s cizím jazykem?

Jak intenzivní bude kurz cizího jazyka je zcela na Vás a Vaší odhodlanosti. Ideálně budete každý den minimálně pětkrát v kontaktu s cizím jazykem, celkově Vám při této intenzitě studium zabere asi hodinu denně.

Musím mít vlastní tablet?

Ne, nemusíte. V případě, že tablet nevlastníte, Vám ho zapůjčíme. V dnešní době už investice do tabletu není tak závratná, takže v konečném důsledku je to na Vás, jak se rozhodnete: koupit si vlastní, nebo si jej půjčit od nás. Tablet samozřejmě nemusíte používat pouze ke studiu a procvičování angličtiny, můžete surfovat po internetu, číst knihy atd. Google Play i App Store jsou plné víc než užitečných aplikací. I my se s Vámi rádi podělíme o zajímavé “tipy a triky” :-)

Chodím do práce, budu mít na studium čas?

Samozřejmě! Studijní plán pro vás připravíme tak, abyste všechno stihli. S tabletem studujete offline, tedy téměř kdekoliv, třeba v metru. A individuální výuku v naší jazykové škole přizpůsobíme vašim časovým možnostem.

Poskytujete i skupinovou výuku?

Ano, od podzimu 2014 Vám můžeme nabídnout i miniskupinovou výuku cizích jazyků, která v sobě spojuje to nejlepší z individuální a skupinové výuky a nabízí cenově přijatelnější alternativu k čistě individuálnímu “1-to-1” studiu. 

Budu mít českého lektora nebo rodilého mluvčího?

Setkáte se s oběma. U začátečníků převládají kurzy s českými lektory, pokročilí mají častěji lekce s rodilými mluvčími. Navíc, při tematických konverzacích se lektoři střídají, takže máte mnoho příležitostí užít si jejich pestrost. Celý tým našich lektorů je vybírán s maximální pečlivostí. Při výběru toho konkrétního lektora klademe důraz na osobnostní “click”.

Mohu začít kterýmkoliv modulem?

V zásadě ano, rozhodně nemusíte studovat od úplného začátku. Po vstupním auditu v českém i cizím jazyce určíme, který modul odpovídá vaší jazykové úrovni. Do miniskupiny se taky můžete přidat i v průběhu semestru, pokud daná skupina odpovídá Vašim jazykovým dovednostem. 

Kdy můžu začít?

Kdykoliv, zavolejte, sjednejte si schůzku a ještě ten samý týden můžete mít za sebou vstupní audit, u sebe konkrétní studijní plán a tablet s výukovou aplikací. 

Kolik to stojí?

Cena je závislá na intenzitě studia a na tom, jaké prvky a jakou délku studia si zvolíte. Zohledňujeme také, jestli chcete navštěvovat pravidelné skupinové konverzace. Ideální je vyzkoušet různé prvky studia (fráze, telefonáty, emaily, atd.) a pak na základě toho optimalizovat studijní plán v dalším období. O tom všem se můžete poradit s našim obchodním manažerem. 

Co se děje na workshopu?

Workshopy jsou vždy tematické. Vyzkoušíte si v nich nejrůznější zajímavé činnosti, ale co je nejdůležitější: mluvíte, pracujete a vedete konverzace v angličtině či jiném cizím jazyce pod vedením zkušeného lektora. 

 

Dostanu nějaký certifikát o absolvování kurzu?

V případě zájmu Vám vystavíme certifikát jazykové školy Stories. Máte-li však na mysli nějaký všeobecně uznávaný certifikát, musíte absolvovat příslušnou jazykovou zkoušku. My vás na zkoušky a certifikáty samozřejmě kvalitně připravíme.

Funguje aplikace Stories i na smartphonu?

Zatím ne, ale pracujeme na tom. Tablet však bude asi pořád poskytovat větší pohodlí při psaní :-).

Je tento kurz distanční (online)? 

Ne, základem úspěšného studia je jak domácí studium a příprava, tak osobní nebo skype účast na individuálních lekcích. Proto je potřeba, abyste minimálně jednou týdně mohli přijít, nebo měli se svým lektorem skype lekci.


 

Domluvte si u nás schůzku, neodkládejte to na zítra :-)


 

Test ja jaj ajaja aja aja aja

Welcome to Mooveez
please choose your language