Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
Na co se nás často ptáte?
 

Na co se nás často ptáte?

 

Kolik času strávím s cizím jazykem?

Jak intenzivní bude kurz cizího jazyka je zcela na Vás a Vaší odhodlanosti. Ideálně budete v kontaktu s cizím jazykem denně :). 

Musím mít vlastní tablet?

Ne, nemusíte. V případě, že tablet nevlastníte, Vám jej rádi zapůjčíme. V dnešní době už investice do tabletu není tak závratná, takže v konečném důsledku je to na Vás, jak se rozhodnete: koupit si vlastní, nebo si jej půjčit od nás. Tablet samozřejmě nemusíte používat pouze ke studiu a procvičování angličtiny, můžete surfovat po internetu, číst knihy atd. Google Play i App Store jsou plné užitečných aplikací. I my se s Vámi rádi podělíme o zajímavé “tipy a triky” :-)

Chodím do práce, budu mít na studium čas?

Samozřejmě! Studijní plán pro vás připravíme tak, abyste všechno stihli. S tabletem studujete offline, tedy téměř kdekoliv, třeba v metru. A individuální výuku v naší jazykové škole přizpůsobíme vašim časovým možnostem.

Poskytujete i skupinovou výuku?

Skupinové kurzy vám rádi připravíme na míru pro jakoukoliv skupinu - teenagery, kolegy, přátele či rodinu. Skupinové tematické konverzace lekce můžete využít jako doplněk k individuálnímu studiu nebo samostatně. 

Budu mít českého lektora nebo rodilého mluvčího?

Setkáte se s oběma. U začátečníků převládají kurzy s českými lektory, pokročilí mají častěji lekce s rodilými mluvčími. Navíc, při tematických konverzacích se lektoři střídají, takže máte mnoho příležitostí užít si jejich pestrost. Celý tým našich lektorů je vybírán s maximální pečlivostí. Při výběru toho konkrétního lektora klademe důraz na osobnostní “click”.

Mohu začít kterýmkoliv modulem?

V zásadě ano, rozhodně nemusíte studovat od úplného začátku. Po vstupním auditu v českém i cizím jazyce určíme, který modul odpovídá vaší jazykové úrovni. Do miniskupiny se taky můžete přidat i v průběhu semestru, pokud daná skupina odpovídá Vašim jazykovým dovednostem. 

Kdy můžu začít?

Kdykoliv! Během individuálního kurzu se řídíme předevčím vašimi časovými možnostmi, můžeme začít hned, po novém roce, od září... Je to na vás.

Kolik to stojí?

Cena je závislá na intenzitě a délce studia. Zohledňujeme také, jestli chcete navštěvovat pravidelné skupinové konverzace a jak často. Ceny kurzů s vámi mileráda probere koordinárka, zavolejte a naplánujte si schůzku nebo ukázkovou lekci. 

Dostanu nějaký certifikát o absolvování kurzu?

V případě zájmu Vám vystavíme certifikát jazykové školy Stories. Máte-li však na mysli nějaký všeobecně uznávaný certifikát, musíte absolvovat příslušnou jazykovou zkoušku. My vás na zkoušky a certifikáty samozřejmě kvalitně připravíme.

Funguje aplikace Stories i na smartphonu?

Zatím ne, ale aplikace Mooveez už na nich funguje dlouho!


 

Domluvte si u nás schůzku, neodkládejte to na zítra :-)


 

Test ja jaj ajaja aja aja aja

Welcome to Mooveez
please choose your language