Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
Novinka: Anglicky s nejlepšími filmy!
 

Novinka: Anglicky s nejlepšími filmy!

Představte si, že místo učebnice používáte ke studiu angličtiny světoznámé filmy. Ty, které jste už viděli, ale vždy Vás potěší, když se na ně podíváte znovu. Filmové hlášky určitě znáte zpaměti, byť v jejich přeložené verzi. Ve Stories pracujeme s cizími jazyky a i na filmy se proto díváme trochu jinak. 

Napadlo Vás někdy, že celovečerní film obsahuje v průměru 2000 slov? 
A již 1000 slov představuje 60% základní slovní zásoby? 

 

Otestujte se online ZDE, abychom Vám mohli nabídnout ten nejvhodnější kurz dle Vaší jazykové úrovně!

(pozn.: z důvodu zabezpečení větší objektivnosti, v testu není možný návrat na předchozí otázku. Děkujeme za pochopení! :-)


Naše kurzy angličtiny s filmovými příběhy využívají aplikaci Mooveez - Angličtina s filmem,
která je vítězem celosvětové soutěže společnosti British Council - ELTons 2016 v kategorii Digitální inovace.
 

 


“Každý rok se do soutěže ELTons hlásí mnoho projektů z celého světa. Velmi nás potěšilo, že se letos v kategorii Digitální inovace dostal do užší nominace zástupce z České republiky. Už to je obrovský úspěch. Celkové vítězství české aplikace Mooveez jen dokazuje její skvělý výukový potenciál v České republice i dalších zemích.” 

Justin Spence, ředitel, British Council v České republice

"Podkurz" s filmem Jak ztratit kluka v 10 dnech

Ben a Andie Vám pomohou například hovořit o randění a sjednat si schůzku nebo popsat něčí vzhled a osobnost. Naučíte se také tvořit otázky a zápory, používat správně přítomné a minulé slovesné časy a mnoho dalšího!

vhodné pro začátečníky/falešné začátečníky (A1)

detail
 

"Podkurz" s filmem Jak ztratit kluka v 10 dnech
Kurz s filmem Fotr je lotr

"Podkurz" s filmem Fotr je lotr

S Gregem Fockerem se naučíte například usvědčit někoho ze lži, plánovat a slibovat, povídat si o zálibách a zvycích či správně hovořit o budoucnosti - jednoduše prodat, co ve Vás je! Rozšíříte si také slovní zásobu v oblasti nakupování nebo popisu interiéru a mnoho dalšího.

vhodné pro mírně pokročilé (A2)

detail

"Podkurz" s filmem Škola Ro(c)ku

Báječný Dewey Finn s kapelou Vás naučí, jak udržet konverzaci v chodu, jak popsat něčí chování nebo dávat pokyny. Dále si procvičíte použití příslovcí nebo stupňování přídavných jmen, rozšíříte si rejstřík sloves a mnoho dalšího! 

vhodné pro středně pokročilé (B1)
 

detail

Kurz s filmem Škola Ro(c)ku
Kurz s filmem Forrest Gump

"Podkurz" s filmem Forrest Gump

S Forrestem se naučíte například vyprávět příběhy a vtipy, dávat rady a přesvědčovat. Kromě toho se stanete mistry small talk konverzace, procvičíte si užití kondicionálů, zaměříte se na rozšíření svého rejstříku přídavných jmen či frázových sloves a mnoho dalšího! 

vhodné pro: pokročilé (B2)
 

detail

"Podkurz" s filmem Kmotr

Don Corleone a jeho klan Vás mimo jiné naučí argumentovat, vyjednávat, vyjádřit své sny a přání nebo se vyznat ve formální a neformální angličtině. Kromě toho si uděláte jasno v anglických slovesných časech, začnete aktivně používat pasivum a mnoho dalšího!

vhodné pro vysoce pokročilé (C1)
 

detail

Kurz s filmem Kmotr

Kontaktujte nás pro více informací:


Welcome to Mooveez
please choose your language