Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
Oficiální jazykové zkoušky
 

Oficiální jazykové zkoušky

Potřebujete doklad o znalosti angličtiny či potřebujete doložit konkrétní úroveň? Certifikáty KET, PET, FCE a CAE - tedy cambridgské zkoušky, nebo taky cambridgské certifikáty - jsou mezinárodně uznávané a poměrně často vyžadované. Rozhodně budou vítaným přínosem pro Váš životopis, a taky pro Vaše zadostučinění!

Studujte v jazykové škole Stories a dokonale se připravte na složení vybrané jazykové zkoušky:  lektora máte celých 55 minut jen pro sebe, věnuje se jen Vám a nemusíte se zdržovat tím, čemu už rozumíte. Výuka 1-na-1 je nejefektivnější způsob, jak se na jazykové zkoušky připravit. Navíc máte neustále k dispozici speciální přípravné materiály v aplikaci Stories pro samostudium mezi lekcemi. Pokud však z jakýchkoliv důvodů preferujete skupinovou přípravu k jazykovým zkouškám, můžeme Vám nabídnout možnost studovat s Vašimi známými / kolegy ve speciálně zaměřených individuálních miniskupinách. 

 

  • KET - Key to Essential English (Key English Test) - zkouška KET je dokladem o tom, že umíte používat angličtinu v jednoduchých situacích a jste schopni komunikovat na základní úrovni, a testuje angličtinu ve všech jazykových dovednostech: čtení a psaní, poslech a mluvený projev. 
  • PET - Preliminary English Test - certifikát PET dokládá, že jste schopni používat angličtinu na středně pokročilé úrovni zejména v práci, při studiu či cestování. Opět se testují všechny čtyři jazykové dovednosti: čtení a psaní, poslech a mluvený projev.
  • FCE - Zkouška First Certificate in English, nebo-li certifikát FCE testuje praktickou znalost angličtiny na vyšší středně pokročilé úrovni (přibližně úroveň B2) a ověřuje všechny čtyři jazykové dovednosti: čtení, poslech, psaný a mluvený projev. Hodnotí se také znalost gramatiky a slovní zásoba. Tyto znalosti jsou ověřovány na materiálech vycházejících z každodenních situací. FCE je nejžádanější certifikát Cambridge ESOL.

Máte zájem o více informací či o složení jiné oficiálně uznávané anglické zkoušky?

Domluvte si schůzku a zjistěte, jak Vám můžeme v této oblasti pomoci.


Welcome to Mooveez
please choose your language