Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
Přední jazyková škola Praha - Stories
 

Přední jazyková škola Praha - Stories

Naše jazyková škola v Praze Vás obklopí příběhy. Na kurzu budete mít pocit, jako když jste v anglicky mluvící zemi. A to je naším cílem. Každý se může naučit anglicky a v dnešní době je znalost angličtiny nedílnou součástí základního vzdělání.

Znalost angličtiny Vám otevírá nové možnosti nejen při cestování, ale také ve Vašem zaměstnání.

Je úplně jedno, kolik je Vám let, jestli jste úplný začátečník, chronický začátečník, nebo už zvládáte pokročilou úroveň a rádi byste si jí udrželi. Pro všechny máme řešení.

Naše jazyková škola v Praze nabízí skupinové kurzy, individuální kurzy i firemní kurzy. Pokud Vám něco v naší nabídce schází, neváhejte a kontaktujte nás, rádi Vám poradíme a navrhneme možnosti, které by Vám mohly vyhovovat.

Mám zájem o více informací
 

Doplňkové možnosti pro efektivnější studium angličtiny

 

Abychom dostáli svým cílům v naší jazykové škole v centru Prahy, používáme metodu Archimedes,
kdy Vás angličtinou doslova obklopíme.

 

Pro naše studenty pořádáme skupinové konverzace. Ranní i odpolední, záleží pouze na Vašich časových možnostech.

V konverzačních hodinách navrhujeme taková témata, abyste lépe nasáli atmosféru anglicky mluvících zemí. Naši rodilí mluvčí Vám přiblíží specifika svých rodných zemí.

V dnešní době chytrých telefonů chceme jít s dobou a učíme i pomocí aplikace Mooveez, která Vám přináší filmy zpracované pro výuku. Díky filmovým příběhům efektivněji vstřebáváte slovíčka a zvyšujete tak svoji slovní zásobu.

Welcome to Mooveez
please choose your language