Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
Proč studovat u nás?
 

Proč studovat u nás?

Jazyková škola Stories (dřív Archimedes Language Academy) působí v Praze od roku 2010. U jejího zrodu stáli Miroslav Pešta a Jiří Horák. Našim cílem je naučit cizí jazyk všechny, kdo se chtějí opravdu učit. Nevěříme tomu, že někdo je na jazyky "blbej" - tvrdíme, že ho to jen "blbě" učili. 

Naše výuka jazyků je postavena na Metodě Archimedes - vychází z poznatků o tom, jak funguje paměť a mozek - a na zážitkové výuce, díky které zapojíme všechny studentovy smysly při procesu učení: učíme skrze příběhy, pohyb, hru.  

 

Podle studentů je studium u nás druhá nejúčinnější metoda, jak se naučit mluvit cizím jazykem - hned po výjezdu do zahraničí. Tohoto srovnání si velice vážíme a snažíme se, aby se všichni studenti zlepšovali co nejvíc.

Vysoce zavazující je rovněž skutečnost, že 70 % našich studentů k nám přichází na základě osobního doporučení stávajících studentů. 

 

 

Neustále pracujeme na vývoji vlastních studijních materiálů a vylepšení aplikace Stories (dřív ALApp). Ta je nyní k dispozici už i pro zařízení Android. 

Přijďte se k nám podívat. Jenom tak. Jste srdečně zváni. 

Mám zájem o studium

Welcome to Mooveez
please choose your language