Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
Skupinové kurzy s filmem
 

Skupinové kurzy s filmem

Představte si, že místo učebnice používáte ke studiu angličtiny světoznámé filmy. Ty, které jste už viděli, ale vždy Vás potěší, když se na ně podíváte znovu. Filmové hlášky určitě znáte zpaměti, byť v jejich přeložené verzi. Ve Stories pracujeme s cizími jazyky a i na filmy se proto díváme trochu jinak. 

Napadlo Vás někdy, že celovečerní film obsahuje v průměru 2000 slov? 
A že již 1000 slov představuje 60 % základní slovní zásoby? 

 

Otestujte se online ZDE, abychom Vám mohli nabídnout ten nejvhodnější kurz dle Vaší jazykové úrovně!

(pozn.: z důvodu větší objektivnosti není v testu možný návrat na předchozí otázku. Děkujeme za pochopení! :-)


Naše kurzy angličtiny s filmovými příběhy využívají aplikaci Mooveez - Angličtina s filmem,
která je vítězem celosvětové soutěže společnosti British Council - ELTons 2016 v kategorii Digitální inovace.
 

 


“Každý rok se do soutěže ELTons hlásí mnoho projektů z celého světa. Velmi nás potěšilo, že se letos v kategorii Digitální inovace dostal do užší nominace zástupce z České republiky. Už to je obrovský úspěch. Celkové vítězství české aplikace Mooveez jen dokazuje její skvělý výukový potenciál v České republice i dalších zemích.” 

Justin Spence, ředitel, British Council v České republice

Kurz s filmem "Sněhurka"

Kurz s filmem "Sněhurka"

Se Sněhurkou a zlou královnou Julií ROberts se naučíte nejen vyprávět pohádky, ale zopakujete si přítomné a budoucí časy, naučíte se vyjádřit svá přání a názory, pobavíte se o filmech či životním stylu, naučíte se spoustu slovíček i frází a především si postupně dokážete užít celý film v původní verzi bez titulků. 

vhodné pro mírně pokročilé (A2)

detail

Kurz s filmem "Škola Ro(c)ku"

Báječný Dewey Finn s kapelou Vás naučí, jak udržet konverzaci v chodu, jak popsat něčí chování nebo dávat pokyny. Dále si procvičíte použití příslovcí nebo stupňování přídavných jmen, rozšíříte si rejstřík sloves a mnoho dalšího! 

vhodné pro středně pokročilé (B1)
 

detail

Kurz s filmem "Škola Ro(c)ku"
Kurz s filmem "Forrest Gump"

Kurz s filmem "Forrest Gump"

S Forrestem se naučíte například vyprávět příběhy a vtipy, dávat rady a přesvědčovat. Kromě toho se stanete mistry small talk konverzace, procvičíte si užití kondicionálů, zaměříte se na rozšíření svého rejstříku přídavných jmen či frázových sloves a mnoho dalšího! 

vhodné pro: pokročilé (B2)
 

detail

Kurz s filmem "Kmotr"

Don Corleone a jeho klan Vás mimo jiné naučí argumentovat, vyjednávat, vyjádřit své sny a přání nebo se vyznat ve formální a neformální angličtině. Kromě toho si uděláte jasno v anglických slovesných časech, začnete aktivně používat pasivum a mnoho dalšího!

vhodné pro vysoce pokročilé (C1)
 

detail

Kurz s filmem Kmotr

Kontaktujte nás pro více informací:


Welcome to Mooveez
please choose your language