Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
Vize jazykové školy Stories
 

Vize jazykové školy Stories

Angličtinu se u nás nejen naučíte, ale budete ji žít a zamilujete si to, co Vám přinese do života: 
“Learn, Live, Love English”. 

Protože věříme, že v každém člověku tkví obrovský potenciál, naučíme anglicky všechny, kteří opravdu chtějí. Jsme totiž přesvědčení, že znalost angličtiny otevírá nové možnosti a příležitosti, cestu k plnohodnotnějšímu  a bohatšímu životu.

 

Mise 

Přispíváme k odstraňování moderní negramotnosti, za kterou bývá neznalost angličtiny považována. 

Inspirujeme Vás k bohatšímu životu.

Navštivte náš "Londýn v centru Prahy"

Naše hodnoty:

  • Radost: Milujeme to, co děláme, a přejeme si, aby díky nám naši studenti objevili přirozenou radost z učení. Aby se k nám vždy těšili, užili si u nás, s námi a našimi příběhy spoustu legrace. 
  • Motivace: Lidský mozek je úžasný a jeho možnosti neuvěřitelné. Pomáháme studentům objevovat vlastní potenciál a posouvat hranice stávajích jazykových dovedností. 
  • Inspirace: V našem inspirativním prostředí se setkávají různí lidé, kteří se vzájemně posouvají dál. Jsme však i “přístavem bezpečí” - studenti se nebojí dělat chyby, protože vědí, že díky nim rostou. 
  • Technologie: Současná doba otevírá nové možnosti pro výuku cizích jazyků: informační technologie, poznatky o mozku… Nikdy v minulosti takové možnosti nebyly a byla by velká škoda jich nevyužít. Proto neustále pilně pracujeme na vývoji dalších studijních materiálů! 
  • Příběhy: ... jsou prostě naší láskou a věčnou inspirací :-). Přijďte si vyslechnout naše příběhy a začněte vytvářet své vlastní!

... na těchto hodnotách stavíme naši výuku nejen angličtiny a s odkazem na Komenského “školu hrou” zapojujeme do procesu učení všechny studentovy smysly. Přiďte k nám, do našeho “Londýna v centru Prahy”: Domluvte si ukázkovou lekci zdarma a přesvěčte se sami.  

A co říkají naši studenti? 

Podle nich je studium u nás druhá nejúčinnější metoda, jak se naučit mluvit cizím jazykem - hned po výjezdu do zahraničí. Tohoto srovnání si velice vážíme a snažíme se, aby se všichni studenti zlepšovali co nejvíc.
Vysoce zavazující je rovněž skutečnost, že 70 % našich studentů k nám přichází na základě osobního doporučení těch stávajících.

Přijďte se k nám podívat, nebo si rovnou domluvte nezávaznou zkušební lekci: 


Welcome to Mooveez
please choose your language