We use cookies on this site to optimise your experience, gather information about how the site is used, and administer various marketing programs. See Privacy Policy for more details on how we use cookies. More information
 
FAQ
 

FAQ

 

Kolik času strávím s cizím jazykem?

Jak intenzivní bude kurz cizího jazyka je zcela na Vás a Vaší odhodlanosti. Ideálně budete každý den minimálně pětkrát v kontaktu s cizím jazykem, celkově Vám při této intenzitě studium zabere asi hodinu denně.

Musím mít vlastní tablet?

Ne, nemusíte. V případě, že tablet nevlastníte, Vám ho zapůjčíme. V dnešní době už investice do tabletu není tak závratná, takže v konečném důsledku je to na Vás, jak se rozhodnete: koupit si vlastní, nebo si jej půjčit od nás. Tablet samozřejmě nemusíte používat pouze ke studiu a procvičování angličtiny, můžete surfovat po internetu, číst knihy atd. Google Play i App Store jsou plné víc než užitečných aplikací. I my se s Vámi rádi podělíme o zajímavé “tipy a triky” :)

Chodím do práce, budu mít na studium čas?

Samozřejmě! Studijní plán pro vás připravíme tak, abyste všechno stihli. S tabletem studujete offline, tedy téměř kdekoliv, třeba v metru. A individuální výuku v naší jazykové škole přizpůsobíme vašim časovým možnostem.

Poskytujete i skupinovou výuku?

Ano, nově od podzimu 2014 Vám můžeme nabídnout i miniskupinovou výuku cizích jazyků, která v sobě spojuje to nejlepší z individuální a skupinové výuky a nabízí cenově přijatelnější alternativu k čistě individuálnímu "1-to-1" studiu. 

Budu mít českého lektora nebo rodilého mluvčího?

Setkáte se s oběma. U začátečníků převládají kurzy s českými lektory, pokročilí mají častěji lekce s rodilými mluvčími. Navíc, při tematických konverzacích se lektoři střídají, takže máte mnoho příležitostí užít si jejich pestrost. Celý tým našich lektorů je vybírán s maximální pečlivostí. Při výběru toho konkrétního lektora klademe důraz na osobnostní "click".

Mohu začít kterýmkoliv modulem?

V zásadě ano, rozhodně nemusíte studovat od úplného začátku. Po vstupním auditu v českém i cizím jazyce určíme, který modul odpovídá vaší jazykové úrovni. Do miniskupiny se taky můžete přidat i v průběhu semestru, pokud daná skupina odpovídá Vašim jazykovým dovednostem. 

Kdy můžu začít?

Kdykoliv, zavolejte, sjednejte si schůzku a ještě ten samý týden můžete mít za sebou vstupní audit, u sebe konkrétní studijní plán a tablet s výukovou aplikací. 

Kolik to stojí?

Cena je závislá na intenzitě studia a na tom, jaké prvky a jakou délku studia si zvolíte. Zohledňujeme také, jestli chcete navštěvovat pravidelné skupinové konverzace. Ideální je vyzkoušet různé prvky studia (fráze, telefonáty, emaily, atd.) a pak na základě toho optimalizovat studijní plán v dalším období. O tom všem se můžete poradit s našim obchodním manažerem.  

Co se děje na workshopu?

Workshopy jsou vždy tematické. Vyzkoušíte si v nich nejrůznější zajímavé činnosti, ale co je nejdůležitější: mluvíte, pracujete a vedete konverzace v angličtině či jiném cizím jazyce pod vedením zkušeného lektora. 

Dostanu nějaký certifikát o absolvování kurzu?

V případě zájmu Vám vystavíme certifikát jazykové školy Stories. Máte-li však na mysli nějaký všeobecně uznávaný certifikát, musíte absolvovat příslušnou jazykovou zkoušku. My vás na zkoušky a certifikáty samozřejmě kvalitně připravíme.

Funguje aplikace Stories i na smartphonu?

Zatím ne, ale pracujeme na tom. Tablet však bude asi pořád poskytovat větší pohodlí při psaní :-)

Je tento kurz distanční (online)? 

Ne, základem úspěšného studia u nás je jak domácí studium a příprava, tak osobní nebo skype účast na individuálních lekcích. Proto je potřeba, abyste minimálně jednou týdně mohli přijít, nebo měli se svým lektorem skype lekci. 
 

Mám zájem o více informací

Test ja jaj ajaja aja aja aja

Welcome to Mooveez
please choose your language