We use cookies on this site to optimise your experience, gather information about how the site is used, and administer various marketing programs. See Privacy Policy for more details on how we use cookies. More information
 
Firemní výuka
 

Firemní výuka

Rádi byste poskytli svým zaměstnancům jako benefit jazykové vzdělávání, nebo jen potřebujete zlepšit jejich jazykové dovednosti, ale dosavadní pokusy byly jen zbytečné mrhání penězi? Sjednejte si schůzku s naším obchodním manažerem a nechte si od něj vysvětlit, v čem naše jazykové kurzy probíhají jinak a nestandardně.

Metoda Archimedes spojuje moderní technologie, klade důraz na domácí přípravu, a součástí firemní výuky mohou být kupříkladu i specializované vzdělávací workshopy související s Vaší oblastí podnikání. Vše začíná osobním vstupním auditem každého ze zaměstnanců, při kterém ověříme úroveň jazykových dovedností a který je předpokladem pro nastavení studijního plánu. Ten je dál optimalizován na základě vzájemné dohody. Velice oblíbenou součástí výuky jsou také tématické workshopy, které by se daly nazvat menším teambuildingem.

Nedávejte tedy zaměstnancům pouze standardní výuku jazyků, dejte jim možnost dynamické a přirozené výuky v souvislostech, při které se mohou bavit a vzájemně poznat.

 

  • učíme jazyky tak, jak bychom se sami chtěli učit - přirozeně, s lehkostí, s příběhy. 
  • časově se přizpůsobíme vašim možnostem, a pokud to bude vaše podmínka, zajistíme lektora docházejícího k Vám
  • výuku vede tým zkušených lektorů
  • zajistíme kvalitní vstupní a výstupní audit zvyšující efektivitu výuky

 

  • výuková aplikace sleduje, kolik času tráví studenti samostudiem, a my vám na jejím základě připravíme měsíční reporty
  • nabízíme možnost individuálních úprav studijního plánu na základě potřeb každého studenta, respektive zadavatele
  • možnost zapůjčit tablet pro studenty
  • máme zájem o oboustranně výhodnou spolupráci, a tak je naším cílem pokrok vašich zaměstnanců 

Mám zájem o více informací 

Welcome to Mooveez
please choose your language