We use cookies on this site to optimise your experience, gather information about how the site is used, and administer various marketing programs. See Privacy Policy for more details on how we use cookies. More information
 

Inspirativní kurzy angličtiny Praha - Stories

Naše jazyková škola Vám nabízí kurzy angličtiny v Praze všech úrovní a různého zaměření. Skupinové kurzy, individuální kurzy, kurzy obchodní angličtiny, přípravné kurzy pro zkoušky, kurzy angličtiny s filmy. Dále pořádáme workshopy a skupinové konverzace, abyste se procvičili v určených tématech, zvýšili svoji slovní zásobu a naučili se pohotově reagovat. V naší jazykové škole budete obklopení příběhy. Neztratíte tak kontext a nové učivo a slovíčka lépe a rychleji vstřebáváte. Abychom Vám mohli nabídnout vyhovující kurz, je potřeba, abychom znali úroveň Vaší angličtiny a Vaše cíle. Neváhejte a kontaktujte nás, doporučíme Vám ty nejlepší kurzy angličtiny v Praze.

Workshopy a využívání aplikace Mooveez

Neustále se snažíme vylepšovat naši nabídku, kdy využíváme metodu Archimedes. Kromě standardních kurzů nabízíme každý měsíc workshopy jako součást individuálního vzdělávání. Pro začínající pořádáme tzv. gramatikony. Gramatické workshopy zaměřené vždy na určitý gramatický jev. V našich kurzech využíváme aplikaci Mooveez, díky které si prostřednictvím filmů rychle rozšíříte slovní zásobu bez nudného biflování. Pokud stále ještě váháte, přijďte se podívat na naši ukázkovou hodinu a teprve poté vyberte z naší nabídky kurzů angličtiny v Praze.

Welcome to Mooveez
please choose your language