We use cookies on this site to optimise your experience, gather information about how the site is used, and administer various marketing programs. See Privacy Policy for more details on how we use cookies. More information
 
Intenzivní letní kurzy pro teenagery
 

Intenzivní letní kurzy pro teenagery

Co Vám pro Vaše teenagery můžeme nabídnout ve Stories?

1. Smysluplné využití volného času o prázdninách

Intenzivní jazykové kurzy jsou skvělou volbou pro ty, kteří sice chtějí dětem dopřát odpočinku před začátkem nového školního roku, ale zároveň chtějí mít kontrolu nad tím, co jejich děti dělají.

2. Program, který bude ratolesti bavit

Nejhorší, co můžete udělat teenagerovi, ale i sám sobě, je vymyslet mu aktivitu, která v něm místo radosti probudí odpor. Angličtina většinu dětí baví sama o sobě, jelikož je jazykem jejich oblíbených zpěváků, herců nebo seriálů. U nás se setkají se vším – angličtinu totiž mimo jiné učíme s filmem! Pro letní kurzy jsme pro Vás připravili třeba School of Ro(c)k a Meet the Parents. Naše aplikace Mooveez je dokonce podle British Councilu nejlepší pro výuku angličtiny za rok 2016!

3. Zlepšení angličtiny

Chápeme, že když už dítěti pořídíte kurz angličtiny, chcete vidět zlepšení. My s tím nemáme rozhodně problém! Kromě pokroku v jazyce si klademe za cíl i odstranění bariér, které může dítě při mluvení mít, a zvýšení sebevědomí při používání angličtiny.

4. Krásné prostředí Londýna v centru Prahy

V létě není pro klasickou školu místo! Naše prostory jsou hravé, motivující a nabízí širokou škálu možností, jak je využít. Snažíme se pro naše studenty vytvořit prostory, kde se odpoutají od svého běžného prostředí a anglickou kulturou budou obklopeni. A když bude hezky, vyrazí studenti s lektorem do Stromovky nebo Riegrových sadů.

5. Zážitek

Snažíme se do hodin zakomponovat co nejvíce praktických dovedností. Díky tomu se zapojí více neuronů ve studentově mozku, které vytvoří více spojení - student si tak nové informace lépe zapamatuje a bude je umět použít i ve stresové situaci, neboť jak se říká: „Těžko na cvičišti – lehko na bojišti.“

Welcome to Mooveez
please choose your language