We use cookies on this site to optimise your experience, gather information about how the site is used, and administer various marketing programs. See Privacy Policy for more details on how we use cookies. More information
 
Oficiální zkoušky
 

Oficiální zkoušky

Potřebujete doklad o znalosti angličtiny či potřebujete doložit konkrétní úroveň?
Certifikáty KET, PET, FCE a CAE - tedy cambridgské certifikáty - jsou mezinárodně uznávané a poměrně často vyžadované, rozhodně jsou vítaným přínosem pro Váš životopis.

Studujte ve Stories a dokonale se připravte na složení vybrané zkoušky:  lektora máte celých 55 minut jen pro sebe, věnuje se jen Vám a nemusíte se zdržovat tím, čemu už rozumíte. Výuka 1:1 je nejefektivnější způsob, jak se na jazykové zkoušky připravit. Navíc neustále máte k dispozici speciální přípravné materiály v aplikaci Stories pro samostudium mezi lekcemi. Pokud však z jakýchkoliv důvodů preferujete přípravu ve skupině, řešením jsou speciálně zaměřené miniskupiny. 

  • KET - Key to Essential English (Key English Test) - doklad o tom, že umíte používat angličtinu v jednoduchých situacích a jste schopni komunikovat na základní úrovni, a testuje angličtinu ve všech jazykových dovednostech: čtení a psaní, poslech a mluvený projev. 
  • PET - Preliminary English Test - certifikát, který dokládá, že jste schopni používat angličtinu na středně pokročilé úrovni zejména v práci, při studiu či cestování. Opět se testují všechny čtyři jazykové dovednosti: čtení a psaní, poslech a mluvený projev.
  • FCE - Zkouška First Certificate in English testuje praktickou znalost angličtiny na vyšší středně pokročilé úrovni (přibližně úroveň B2) a ověřuje všechny čtyři jazykové dovednosti: čtení, poslech, psaný a mluvený projev. Hodnotí se také znalost gramatiky a slovní zásoby. Tyto znalosti jsou ověřovány na materiálech vycházejících z každodenních situací. FCE je nejžádanější certifikát Cambridge ESOL.

Máte zájem o více informací, nebo o složení jiné oficiálně uznávané anglické zkoušky? 
Domluvte si schůzku a zjistěte, jak Vám můžeme v této oblasti pomoci.

Welcome to Mooveez
please choose your language