We use cookies on this site to optimise your experience, gather information about how the site is used, and administer various marketing programs. See Privacy Policy for more details on how we use cookies. More information
 

Přední jazyková škola Praha - Stories

Naše jazyková škola v Praze Vás obklopí příběhy. Na kurzu budete mít pocit, jako když jste v anglicky mluvící zemi. A to je naším cílem. Každý se může naučit anglicky a v dnešní době je znalost angličtiny nedílnou součástí základního vzdělání. Znalost angličtiny Vám otevírá nové možnosti nejen při cestování, ale také ve Vašem zaměstnání. Je úplně jedno, kolik je Vám let, jestli jste úplný začátečník, chronický začátečník, nebo už zvládáte pokročilou úroveň a rádi byste si jí udrželi. Pro všechny máme řešení. Naše jazyková škola v Praze nabízí skupinové kurzy, individuální kurzy i firemní kurzy. Pokud Vám něco v naší nabídce schází, neváhejte a kontaktujte nás, rádi Vám poradíme a navrhneme možnosti, které by Vám mohly vyhovovat.

Doplňkové možnosti pro efektivnější studium angličtiny

Abychom dostáli svým cílům v naší jazykové škole v centru Prahy, používáme metodu Archimedes, kdy Vás angličtinou doslova obklopíme. Pro naše studenty pořádáme skupinové konverzace. Ranní i odpolední, záleží pouze na Vašich časových možnostech. V konverzačních hodinách navrhujeme taková témata, abyste lépe nasáli atmosféru anglicky mluvících zemí. Naši rodilí mluvčí Vám přiblíží specifika svých rodných zemí. V dnešní době chytrých telefonů se snažíme jít s dobou a učíme i pomocí aplikace Mooveez, která Vám přináší filmy zpracované pro výuku. Díky příběhům snadněji vstřebáváte slovíčka a zvyšujete tak svoji slovní zásobu. Pro začínající pořádáme každý měsíc tematické workshopy. Workshopy jsou otevřené i pro lidi, kteří zatím nenavštěvují naší jazykovou školu v Praze. Prohlédněte si na našich webových stránkách témata pro tento měsíc a přihlaste se na workshop, abyste vyzkoušeli atmosféru naší jazykové školy v Praze, nechte se obklopit příběhy a angličtinou. Těšíme se na Vás.

Welcome to Mooveez
please choose your language