Connect with us

Láska a vztahy

Agáta Hanychová o zasnoubení s Miroslavem Dopitou: Vysvětlila, proč má na prsteníčku blyštivý prstýnek

Zdroj fotky: Profimedia

Modelka Agáta Hanychová září štěstím vedle svého staronového přítele Miroslava Dopity, se kterým má 11letého syna Kryšpína. Vrátili se k sobě po více než deseti letech od rozchodu. Mezitím žili svými vlastními životy a Agáta porodila svým dalším partnerům další dvě děti.

Zdá se ale, že stará láska nerezaví a Agáta Hanychová a Miroslav Dopita k sobě opět našli cestu. Jak napovídají příspěvky na sociálních sítích, z jejich vztahu je v sedmém nebi také jejich společný syn Kryšpín.

“Kvíz na večer :)) A. šťastná, B. dáš se dohromady s ex, C. je tvoje dítě fakt šťastný… = odpovídat nemusíte :)),” okomentovala Agáta Hanychová společnou fotku s Miroslavem Dopitou a synem Kryšpínem. Svůj instagramový post navíc doplnila hashtagem #love.

Pozorní instagramoví sledující si rovněž všimli toho, že se na Agátině levém prsteníčku blyští zářivý prstýnek. Začali proto spekulovat o možném zasnoubení Agáty Hanychové a Miroslava Dopity. Jak to je ale ve skutečnosti? Na to zvědavcům odpověděla sama modelka.

„Takže tady začala opět davová hysterie. Dívky, ten prsten, proboha, nosím od doby, kdy se narodila Mia. Je pro Miu,“ vysvětlila ostatním Agáta Hanychová.

Zdroj: Instagram.com/agatahanychovaFakta.today