Connect with us

Osobnosti

Jak dnes vypadá Renata Kajdžas z Big Brothera? Popularitu nevyhledává, stáhla se do ústraní

Jednou z nejvýraznějších účastnic reality show Big Brother, která se na českých televizních obrazovkách vysílala v roce 2005, byla Renata Kajdžas. Pamatujete si ještě na tuto výraznou blondýnku s piercingem v bradě? V tom případě vás bude jistě zajímat, jak dnes vypadá a co dělá.

Zdroj fotky: Profimedia

Reality show Big Brother byla v Česku v roce 2005 nesmírně populárním televizním pořadem, který snad sledoval každý. Jednou z nejvýraznějších tváří této reality show byla Renata Kajdžas. I když nevyhrála a skončila šestá, mnozí z nás si tuto výraznou blondýnku pamatují dodnes.

Ještě před svou účastí v Big Brotheru byla Renata Kajdžas hvězdnou moderátorkou rádia Evropa 2. Nepřekonatelná byla zvláště ve spojení s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým, v jejichž pořadech moderovala počasí.

Přesto, že Renata Kajdžas Big Brother nevyhrála, byla jednu dobu díky této reality show a působení na Evropě 2 velmi slavná. Kromě toho si následně vzala za muže vítěze druhé řady reality show Vyvolení, Tonyho Jalovce, se kterým se však po letech rozešla.

Jak se má Renata Kajdžas dnes? Svou moderátorskou profesi pověsila na hřebík, stala se z ní účastnice fitness soutěží, fitness trenérka a rovněž návrhářka plavek. V současné době se jmenuje Renata Mistrik a český showbyznys jí nic neříká – raději se stáhla do ústraní.

Zdroj: Extra.cz, Vlasta.cz, Sip.denik.cz