Connect with us

Osobnosti

Agáta Hanychová ve Výměně manželek? Modelka se rozpovídala o účasti v reality show

V reality show Výměna manželek se objevila celá řada známých osobností. Od Ornelly Koktové přes Jana Bendiga až po Osmany Laffitu. Chtěli byste vidět ve Výměně manželek také Agátu Hanychovou? Modelka se v živém vysílání na Instagramu rozpovídala o tom, že již dostala nabídku a na rovinu svým sledujícím řekla, zda do Výměny půjde, nebo ne.

Zdroj fotky: Profimedia

Jak to ve Výměně manželek probíhá, má Agáta Hanychová přímo z první ruky. Před nedávnem se totiž v této reality show pozitivně blýskla její kamarádka Ornella Koktová, která šla do Výměny se svým manželem Josefem Koktou.

Půjde Agáta Hanychová také do Výměny manželek? Právě na tuto otázku modelka, influencerka a trojnásobná maminka upřímně odpovídala svým sledujícím v živém vstupu na Instagramu.

“Nepůjdu. Byla bych hrozně drahá a chtěla bych strašných peněz. Ne, oni mi volali, ale já jsem neměla žádného partnera, tak jsem se ptala, s kým tam mám asi jít? Mám tam jít s mojí mámou nebo chůvou?“ vysvětlila Agáta Hanychová s tím, že dostala nabídku do Výměny manželek hned několikrát. 

“Oni se vždycky trefili do doby, kdy jsem neměla partnera, co je málo dnů v roce,” uvedla tato trojnásobná maminka pobaveně. Agáta Hanychová navíc v živém vstupu oznámila, že ji neuvidíme na televizních obrazovkách ani v jejím vlastním pořadu, který měla dříve na TV Barrandov. 

„Holčičky nebudou. Protože to bylo na televizi Barrandov a tam to opravdu teď natáčet nebudu. Protože navíc ráda pracuju za peníze,” podotkla Agáta sarkasticky na adresu svého bývalého přítele Jaromíra Soukupa, který jí údajně stejně jako dalším pracovníkům TV Barrandov nevyplácel honoráře.

Zdroj: Instagram.com/agatahanychova