Connect with us

Móda

Alice Bendová nosila v devadesátkách “účes na Jágra”. Poznali byste ji?

Vyrůstali jste v osmdesátkách a v devadesátkách? V tom případě si jistě pamatujete na trendy účesy, na které v současnosti pohlížíme jako na extravagantní nebo jako na “jeden velký úlet”. Také herečka a moderátorka Alice Bendová zavzpomínala, co v 90. letech nosila na hlavě. Pro pobavení sdílela na Instagramu fotku s „účesem na Jágra”.

Zdroj fotky: Shutterstock

Alice Bendová, která je proslulá svými nádhernými a hustými dlouhými vlasy, se na svém Instagramu vrátila zpátky do minulosti. Svým sledujícím ukázala, v jakém účesu chodila v devadesátkách. Výběrem střihu některé opravdu velmi překvapila.

“Dovolte, abych se Vám představila. Jmenuji se paní Alice Jágrová. Zdravím @jj68jaromirjagr. Tyhle deky se prostě nosily a já jsem na ni byla patřičně hrdá,” okomentovala svou retro fotku sympatická moderátorka.

Alice Bendová se na historickém snímku předvedla ve střihu mullet s velmi hustou ofinou, setříhanými vlasy po stranách hlavy a na temeni a s dlouhými vlasy v zadní části hlavy. Aby tento střih, kterému se přezdívalo “účes na Jágra”, dokonale držel, ženy si jej v osmdesátkách a devadesátkách také často tupírovaly a lakovaly.

“Jj, devadesátky a deky. Navíc k nám přišel Dallas a tam všechny vypadaly jako Jágrovy sestřenice. Taky bych našla…” okomentovala retro fotku Alice Bendové jedna ze sledujících. “Taky jsem takovou pěknou nosila,” přidala se další.

Odvážná fotka Alice Bendové z dob mládí měla na Instagramu obrovský ohlas. Zasmály se nad ní i herečky Eva Holubová a Tereza Brodská. Mahulena Bočanová zase Alice Bendové s nadsázkou vzkázala, že už je z nejhoršího venku.

Zdroj: Instagram.com/alice_bendova_official