Connect with us

Top stories

Americké mamince řekli, že její džínové šortky jsou příliš krátké. Kvůli “nevhodnému” oblečení ji vyvedli ze zábavního parku

Bailey Breedlovová navštívila letos v květnu se svým partnerem a 11letou dcerou zábavní park Six Flags v americké Oklahomě. Co se jí ale přihodilo, nečekala ani v nejhorším snu. Za to, jak byla oblečená, ji místní ochranka vyvedla ven z parku a navíc dostala 5letý zákaz vstupu. Džínové šortky, které měla na sobě, prý byly příliš krátké.

Ochranka jí řekla, že má příliš krátké šortky

Americká maminka Bailey Breedlovová chtěla se svou rodinou prožít den plný zábavy. Proto v polovině letošního května zavítala do oklahomského zábavního parku Six Flags. Jelikož bylo horko, oblékla si bavlněné tričko s krátkým rukávem a k tomu si vzala džínové šortky. Klasický outfit, řekli byste.

Jenže to si nemyslela ochranka zábavního parku, které se Baileyny šortky zdály příliš krátké. Člen ochranky nejprve tuto ženu chytil za paži a řekl jí, že si bude muset koupit nové kraťasy, jestli chce nadále zůstat v zábavním parku.

Den plný zábavy se změnil v noční můru

Bailey Breedlovová, která je autistka, se obrátila na svého přítele s tím, aby ji podpořil a aby ochrance řekl, že její oblečení je skutečně v pořádku. Ochranka zábavního parku však této ženě oznámila, že může být obviněna z trestného činu, pokud neopustí park. Celou nepříjemnou záležitost sledovala plačící Baileyna dcera, která seděla opodál.

“Poté, co jsem si odmítla koupit delší kalhoty, mě ochranka s rodinou vyprovodila ven z parku. I když jsem nedostala pokutu, do parku mi zakázali vstoupit celých pět let,” svěřila se rozhořčená Bailey. Osobně jí ale zákaz vstupu do zábavního parku Six Flags nevadí, protože se do něj dle svých slov už nikdy nechce vrátit.

Na sociálních sítích našla neuvěřitelnou podporu

Americká maminka následně sdílela video z celého incidentu na svém TikToku. To má nyní přes tři miliony zhlédnutí. Lidé jí napsali, že opravdu nechápou, jak je možné džínové kraťasy považovat za nevhodné oblečení do zábavního parku. Kodex oblékání zábavního parku Six Flags zakazuje vše, co obsahuje “vulgární výrazy, obscénní gesta, obscénní výroky” nebo cokoli, co je považováno za “urážlivé”. Nezmiňuje se však o vhodné délce oblečení.

“Napsala jsem zprávu vedení zábavního parku, kde jsem si stěžovala na chování ochranky a po tomto strašném zážitku jsem požádala o vrácení vstupného. Doteď mi ale nepřišla žádná odpověď,” dodala Bailey Breedlovová na TikToku.

Myslíte si, že jsou džínové šortky skutečně nevhodným oblečením? Napište nám svůj názor do komentářů.

Zdroj: Mirror.co.uk, TikTok.com, Instagram.com

Top stories

Babička s postavou 30leté ženy je senzací Instagramu s 1,4 milionu sledujícími. V 70 letech se dala na fitness a změnilo jí to život

Published

Ze 74leté babičky Joan MacDonaldové se na stará kolena stala senzace Instagramu s více než 1,4 milionem sledujících. Jak je to možné? V 70 letech se rozhodla, že po psychické a fyzické stránce změní svůj život. Zamilovala se do zdravé stravy a světa fitness, díky čemuž je z ní nový člověk, který svou proměnou motivuje také ostatní.

“Když to dokážu já, dokážeš to i ty.” Tak zní motto 74leté Joan MacDonaldové, která ve svých 70 letech radikálně změnila svůj život. Jak píše o její nové životní cestě portál Brightside, Joan potřebovala obrovskou změnu. Její stárnoucí tělo chátralo a problémy jí začala dělat i obyčejná chůze do schodů.

Joan MacDonaldová se ve svých 70 letech rozhodla, že restartuje jak svou duševní, tak svou tělesnou schránku. Věděla, když se sebou nezačne nic dělat, bude muset zvýšit dávku léků, které brala. Navíc chtěla předejít tomu, aby kvůli chatrnému zdraví nebyla závislá na pomoci ostatních.

Jakým způsobem Joan svou proměnu nastartovala? Začala se setkávat s dalšími ženami v seniorském věku, které chtěly změnit své návyky. Rovněž se začala zdravě stravovat a pravidelně cvičit v posilovně.

V průběhu čtyř let Joan shodila krásných 32 kilogramů a dosáhla své cílové váhy. Jak sama přiznává, byly chvíle, kdy to chtěla vzdát. Ovšem nevzdala se a dnes je inspirací pro ostatní. Díky své proměně ve vitální babičku s postavou 30leté ženy je dnes z Joan MacDonaldové senzace Instagramu.

Na svém instagramovém profilu, který jí založila její dcera Michelle, má v současnosti více než 1,4 milionu sledujících. Instagram Joan MacDonaldové je motivační záležitostí, 74letá žena na něm ostatním lidem radí, jak se zbavit špatných návyků, jak začít zdravěji žít a jak se také lépe cítit.

Že Joan MacDonaldová světem fitness doslova žije, je na ní vidět na první pohled. Tato 74letá žena cvičí v posilovně pět dnů v týdnu, zbylé dva dny volna věnuje relaxaci a času s rodinou. Co se týče jídelníčku, snaží se jíst zdravě a vyváženě. Každý den si dává celkem pět chodů a nezapomíná ani na potravinové doplňky. V každém případě vypadá perfektně. Přejeme jí, aby se ve zdraví a kráse dožila stovky let. 

Zdroj: Instagram.com, Brightside.com

Zobrazit článek

Top stories

Karlos Vémola a jeho snoubenka Lela zrušili svatbu. Proč z vdavek sešlo prozradila sama modelka

Published

V prosinci minulého roku Lela Ceterová a MMA zápasník Karlos Vémola ohlásili zásnuby a plánovali velkolepou svatbu. O pár měsíců později je však vše jinak a z vdavek sešlo. Proč k tomu došlo? Na tuto otázku odpověděla Lela na svém instagramovém profilu a svým sledujícím vysvětlila, jak se situace má.

Minulý rok prošel vztah Karlose a Lely velmi těžkým obdobím. Když na zápasníka praskly jeho nevěry, na chvíli zůstal ve Vémolandu sám. Jenže Karlos není bojovník pouze v ringu a o svou milovanou Lelu pořádně zabojoval. Ta se po pár týdnech i s dcerkou Lily vrátila zpět. A že to Karlos myslí opravdu vážně, dokázal i na oslavě narozenin jejich malé dcerky, během které před svou přítelkyni poklekl a požádal ji o ruku. Poté se započaly plány na velkolepou svatbu, ze které teď bohužel sešlo. Pro všechny, kteří se na tuto slávu těšili, máme ale dobrou zprávu – dočkáte se, jen si na ni ještě rok počkáte.

„A ano, odložili jsme svatbu, protože můj muž má po operaci, a ještě ho čekají nějaké operace a já mám rizikové těhotenství. Takže tu svatbu bychom si my dva do sytosti neužili tak, jak se patří. Tak jsme se my dva rozumně dohodli, že jednoduše tu svatbu přeložíme, ale protože je pro nás velmi významný ten datum náš magický, našeho seznámení, tak jsme to prostě jednoduše přeložili na budoucí rok,“ řekla Lela v nedávném instastory na svém profilu.

Slavného zápasníka čekal 24. července důležitý zápas, který měl v plánu si nadělit ke svatbě. Bohužel plány překazil Karlosům špatný zdravotní stav, a kromě zrušeného zápasu na řadu přišla i svatba. I přesto, že na veselku budou muset ještě chvíli počkat, i tento rok budou mít důvod k oslavám – Karlosovi a Lele se zanedlouho narodí druhý společný potomek.

Zdroj: Instagram.com

Zobrazit článek

Top stories

Jsou Monika Bagárová a Makhmud Muradov stále spolu? K celé situaci se Monika vyjádřila na svém instagramovém profilu

Published

O tom, zda jsou Monika Bagárová a zápasník MMA Makhmud Muradov stále spolu, spekulují jejich fanoušci již delší dobu. Jen před pár dny se k celé situaci vyjádřila i sama Monika, která jakékoliv spekulace vyvrací. Přiznává však, že život s profesionálním sportovcem je náročný.

Na internetu se začaly objevovat články a zvídavé komentáře, které vztah Moniky a Makhmuda zpochybňují. Jak se ale ukázalo, rodiče krásné Ruminky stále tvoří pár a jsou šťastní. Před pár dny se k celé situaci vyjádřila Monika, která uvedla, že si společně dokonce pořídili nový dům a jsou stále spolu. Ačkoliv Muradov tráví většinu času mimo domov, ať už kvůli práci nebo rodinným záležitostem, jejich vztah nadále trvá a není důvod mít o jejich společném soužití jakékoliv pochyby.

Dokonce i na Moniku v brzké době čekají pracovní povinnosti – představí se společně s dalšími kolegy jako porotkyně v pěvecké soutěži. Stejně jako v loňském ročníku usedne vedle Patricie Pagáčové, Leoše Mareše, Pavola Habery a Mariána Čekovského. Sama Monika v této soutěži zazářila před dvanácti lety.

Minulý rok v květnu se Monice a zápasníkovi MMA narodila krásná holčička Rumia. Tu můžete na zpěvaččině instagramovém profilu vidět velmi často a už nyní je nad slunce jasné, že hudební talent zdědila po své mamince a dědečkovi, hudebníkovi Josefu Bagárovi. A možná právě proto, že sledující Moniky na jejím profilu vidí spíše snímky malé Ruminky a Moničiných přátel, usoudili, že vztah s Makhmudem již nefunguje. Opak je však pravdou a my jim přejeme mnoho štěstí jak v soukromém, tak v profesním životě.

Zdroj: Instagram.com

Zobrazit článek