Connect with us

Top stories

Americké mamince řekli, že její džínové šortky jsou příliš krátké. Kvůli “nevhodnému” oblečení ji vyvedli ze zábavního parku

Bailey Breedlovová navštívila letos v květnu se svým partnerem a 11letou dcerou zábavní park Six Flags v americké Oklahomě. Co se jí ale přihodilo, nečekala ani v nejhorším snu. Za to, jak byla oblečená, ji místní ochranka vyvedla ven z parku a navíc dostala 5letý zákaz vstupu. Džínové šortky, které měla na sobě, prý byly příliš krátké.

Zdroj fotky: Shutterstock

Ochranka jí řekla, že má příliš krátké šortky

Americká maminka Bailey Breedlovová chtěla se svou rodinou prožít den plný zábavy. Proto v polovině letošního května zavítala do oklahomského zábavního parku Six Flags. Jelikož bylo horko, oblékla si bavlněné tričko s krátkým rukávem a k tomu si vzala džínové šortky. Klasický outfit, řekli byste.

Jenže to si nemyslela ochranka zábavního parku, které se Baileyny šortky zdály příliš krátké. Člen ochranky nejprve tuto ženu chytil za paži a řekl jí, že si bude muset koupit nové kraťasy, jestli chce nadále zůstat v zábavním parku.

Den plný zábavy se změnil v noční můru

Bailey Breedlovová, která je autistka, se obrátila na svého přítele s tím, aby ji podpořil a aby ochrance řekl, že její oblečení je skutečně v pořádku. Ochranka zábavního parku však této ženě oznámila, že může být obviněna z trestného činu, pokud neopustí park. Celou nepříjemnou záležitost sledovala plačící Baileyna dcera, která seděla opodál.

“Poté, co jsem si odmítla koupit delší kalhoty, mě ochranka s rodinou vyprovodila ven z parku. I když jsem nedostala pokutu, do parku mi zakázali vstoupit celých pět let,” svěřila se rozhořčená Bailey. Osobně jí ale zákaz vstupu do zábavního parku Six Flags nevadí, protože se do něj dle svých slov už nikdy nechce vrátit.

Na sociálních sítích našla neuvěřitelnou podporu

Americká maminka následně sdílela video z celého incidentu na svém TikToku. To má nyní přes tři miliony zhlédnutí. Lidé jí napsali, že opravdu nechápou, jak je možné džínové kraťasy považovat za nevhodné oblečení do zábavního parku. Kodex oblékání zábavního parku Six Flags zakazuje vše, co obsahuje “vulgární výrazy, obscénní gesta, obscénní výroky” nebo cokoli, co je považováno za “urážlivé”. Nezmiňuje se však o vhodné délce oblečení.

“Napsala jsem zprávu vedení zábavního parku, kde jsem si stěžovala na chování ochranky a po tomto strašném zážitku jsem požádala o vrácení vstupného. Doteď mi ale nepřišla žádná odpověď,” dodala Bailey Breedlovová na TikToku.

Myslíte si, že jsou džínové šortky skutečně nevhodným oblečením? Napište nám svůj názor do komentářů.

Zdroj: Mirror.co.uk, TikTok.com, Instagram.com

Top stories

Jak zhubnout bez diet 10 kilogramů? Britská influencerka Holly Hagan na základě svých zkušeností prozradila, jak postupovat

Published

Britská influencerka a reality star Holly Hagan byla proslulá svými plnými tvary a zároveň i neúspěšným hubnutím. Této 29leté ženě, která byla ještě nedávno holkou krev a mlíko, se však během krátké doby podařilo zhubnout 10 kilogramů. A to ve chvíli, kdy přestala praktikovat jakékoliv diety. Jak to dokázala?

Zdroj fotky: Shutterstock

Holly Hagan měla dříve kila navíc a inklinovala k bulimii

Britská influencerka Holly Hagan, která se ve své domovině proslavila účastí v reality show Geordie Shore, měla vždy několik kilo navíc. Se svou buclatou postavou se však nikdy nesrovnala, protože vždy chtěla být o mnoho štíhlejší.

Tato britská hvězdička se snažila zhubnout už v minulosti. Ovšem neúspěšně. Když si naordinovala přísnou dietu, nikdy ji nedodržela. I když zhubla několik kilogramů, následkem jojo efektu ještě více přibrala. 

Jak Holly Hagan přiznala, v důsledku neúspěšného hubnutí se začala přejídat, aby jídlem přebila svůj smutek a rozčarování z toho, že opět selhala. Odtud byl podle ní pouhý krůček k bulimii.

V 28 letech změnila přístup ke svému tělu

Těsně před třicítkou však začala Holly Hagan přistupovat ke svému tělu svědomitěji. Co se týče hubnutí a vytvarování postavy, úspěch se konečně dostavil. Ostatně na Instagramu se pochválila srovnávacími fotkami, mezi kterými je rozdíl celkem 10 kilogramů.

Holly Hagan svým příznivcům na Instagramu prozradila, jak se jí podařilo zhubnout 10 kilogramů a vytvarovat si postavu bez toho, aniž by držela dietu. “Nejdůležitější je, aby vaše příjmy a výdaje byly v rovnováze,” přiznala Holly Hagan, která si s pomocí trenéra Tylera Kanea vytvořila ideální hubnoucí plán.

Nejdůležitější je pravidelný pohyb a složení jídelníčku

Tato žena, která zhubla 10 kilogramů a perfektně si vytvarovala postavu, říká, že je pro hubnutí nezbytný pravidelný pohyb. “Pravidelný pohyb střídejte a přizpůsobte situaci. Když byla kvůli pandemii koronaviru zavřená posilovna, do které chodím, každý den jsem toho dost nachodila pěšky nebo najezdila na kole,” vysvětlila Holly Hagan.

Pokud chcete zhubnout, měli byste si podle britské influencerky naordinovat pestrou a zdravou stravu. Zapomenout byste však měli na přísné diety nebo strikně zdravý jídelníček. “Když si vysloveně nic nezakážete a jednou za čas si dopřejete i něco nezdravého, stále můžete dosáhnout skvělých výsledků. A to o dost zdravějším způsobem, protože nebudete ve stresu,” dodala Holly Hagan, která tento způsob hubnutí praktikuje přesně na svém těle.

Jak zhubnout 10 kilogramů podle Holly Hagan

✓ Dbejte na to, aby vaše energetické příjmy a výdaje byly vyvážené.

✓ Každý den se pravidelně hýbejte. Druh pohybu střídejte a přizpůsobte situaci, ve které se nacházíte.

✓ Nedržte přísné diety, ani si nezkoušejte naordinovat striktní zdravou stravu. Po určité době tyto zásady stejně přestanete dodržovat.

✓ Co se týče hubnutí, dávejte si reálné cíle.

✓ I když si čas od času dopřejete něco nezdravého, stále máte šanci dosáhnout skvělých výsledků. I během hubnutí na sebe buďte hodní, nebudete tak ve stresu, což je pro vaše tělo opět zdravé.

Zdroj: Metro.co.uk 

Zobrazit článek

Top stories

Agáta Hanychová má nového přítelem. Má jim být podnikatel Jaromír Soukup

Published

Tohle by čekal málokdo. Modelka Agáta Hanychová tvoří pár s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem. Dala se s ním dohromady jen chvíli po rozchodu s chirurgem Andrejem Nikovem. Jak je vidět, modelka svým časem tedy nemrhá.

Zdroj fotky: Profimedia

Po boku známé modelky se za posledních několik let vystřídalo již mnoho partnerů, avšak o šestnáct let staršího ředitele a moderátora TV Barrandov Jaromíra Soukupa by nikdo nečekal. Informaci o jejich vztahu první přinesl Blesk.cz, následně vztah Agáta potvrdila. „Já se k tomu nebudu nějak více vyjadřovat, ale je to pravda. To, co jsem řekla Blesku, je pravda,“ uvedla modelka pro Blesk.

Agáta je modelka, influencerka a maminka na plný úvazek. Bohužel po rozvodu s Jakubem Prachačem ne a ne najít toho pravého. Její poslední vztah trval osm měsíců. O tom, že by aktuálně měla tvořit pár s Jaromírem Soukupem spekulovali už její sledující na Instagramu. Tak budeme doufat, že nový vztah jí tentokrát vyjde.

Zdroj: Blesk.cz

Zobrazit článek

Osobnosti

Jasmina Alagič vyděsila své sledující. Zveřejnila snímek se synem

Published

Není nad večerní rodinnou pohodu. To vám potvrdí i Jasmina Alagič, která na svém instagramovém profilu zveřejnila fotku se svým synkem Sanelem, jak leží v obývacím pokoji a společně se dívají na televizi. Snímek pořídil moderátorčin manžel a rapper Patrik Vrbovský alias Rytmus. Na první pohled nevinný snímek, který však malým detailem fanoušky vyděsil.

Zdroj fotky: Shutterstock

„Nejkrásnější místo na Zemi – doma,“ napsala moderátorka Jasmina Alagič k fotografii, kterou sdílela na Instagramu. Na snímku drží v náručí svého syna Sanela a dívají se na pohádku. Krásná moderátorka však nečekala, že svým příspěvkem své sledující spíše vyděsí – v rohu fotografie můžete totiž vidět panenku jako z hororu, která slouží jako výzdoba obývacího pokoje.

Namísto dojemných komentářů se u příspěvku okamžitě začaly objevovat šokující a vyděšené reakce. „Ta panenka vzadu je na infarkt,“ napsala jedna ze sledujících. „Krásná fotka. Jen ta panenka vzadu mě děsí,“ pokračuje další a v tomto duchu se nesou i ostatní zbývající komentáře.

V dnešních instastory se k panence vyjádřila i sama Jasmina se Sanelkem. Jde o halloweenskou výzdobu a jak Jasmina ukázala, ani její malý synek se panenky nebojí, ba naopak za ni sám chodí a zapíná ji, aby se houpala.

Zdroj: Instagram.com

Zobrazit článek