Connect with us

Top stories

Americké mamince řekli, že její džínové šortky jsou příliš krátké. Kvůli “nevhodnému” oblečení ji vyvedli ze zábavního parku

Bailey Breedlovová navštívila letos v květnu se svým partnerem a 11letou dcerou zábavní park Six Flags v americké Oklahomě. Co se jí ale přihodilo, nečekala ani v nejhorším snu. Za to, jak byla oblečená, ji místní ochranka vyvedla ven z parku a navíc dostala 5letý zákaz vstupu. Džínové šortky, které měla na sobě, prý byly příliš krátké.

Zdroj fotky: Shutterstock

Ochranka jí řekla, že má příliš krátké šortky

Americká maminka Bailey Breedlovová chtěla se svou rodinou prožít den plný zábavy. Proto v polovině letošního května zavítala do oklahomského zábavního parku Six Flags. Jelikož bylo horko, oblékla si bavlněné tričko s krátkým rukávem a k tomu si vzala džínové šortky. Klasický outfit, řekli byste.

Jenže to si nemyslela ochranka zábavního parku, které se Baileyny šortky zdály příliš krátké. Člen ochranky nejprve tuto ženu chytil za paži a řekl jí, že si bude muset koupit nové kraťasy, jestli chce nadále zůstat v zábavním parku.

Den plný zábavy se změnil v noční můru

Bailey Breedlovová, která je autistka, se obrátila na svého přítele s tím, aby ji podpořil a aby ochrance řekl, že její oblečení je skutečně v pořádku. Ochranka zábavního parku však této ženě oznámila, že může být obviněna z trestného činu, pokud neopustí park. Celou nepříjemnou záležitost sledovala plačící Baileyna dcera, která seděla opodál.

“Poté, co jsem si odmítla koupit delší kalhoty, mě ochranka s rodinou vyprovodila ven z parku. I když jsem nedostala pokutu, do parku mi zakázali vstoupit celých pět let,” svěřila se rozhořčená Bailey. Osobně jí ale zákaz vstupu do zábavního parku Six Flags nevadí, protože se do něj dle svých slov už nikdy nechce vrátit.

Na sociálních sítích našla neuvěřitelnou podporu

Americká maminka následně sdílela video z celého incidentu na svém TikToku. To má nyní přes tři miliony zhlédnutí. Lidé jí napsali, že opravdu nechápou, jak je možné džínové kraťasy považovat za nevhodné oblečení do zábavního parku. Kodex oblékání zábavního parku Six Flags zakazuje vše, co obsahuje “vulgární výrazy, obscénní gesta, obscénní výroky” nebo cokoli, co je považováno za “urážlivé”. Nezmiňuje se však o vhodné délce oblečení.

“Napsala jsem zprávu vedení zábavního parku, kde jsem si stěžovala na chování ochranky a po tomto strašném zážitku jsem požádala o vrácení vstupného. Doteď mi ale nepřišla žádná odpověď,” dodala Bailey Breedlovová na TikToku.

Myslíte si, že jsou džínové šortky skutečně nevhodným oblečením? Napište nám svůj názor do komentářů.

Zdroj: Mirror.co.uk, TikTok.com, Instagram.com