Connect with us

Top stories

Americké mamince řekli, že její džínové šortky jsou příliš krátké. Kvůli “nevhodnému” oblečení ji vyvedli ze zábavního parku

Bailey Breedlovová navštívila letos v květnu se svým partnerem a 11letou dcerou zábavní park Six Flags v americké Oklahomě. Co se jí ale přihodilo, nečekala ani v nejhorším snu. Za to, jak byla oblečená, ji místní ochranka vyvedla ven z parku a navíc dostala 5letý zákaz vstupu. Džínové šortky, které měla na sobě, prý byly příliš krátké.

Ochranka jí řekla, že má příliš krátké šortky

Americká maminka Bailey Breedlovová chtěla se svou rodinou prožít den plný zábavy. Proto v polovině letošního května zavítala do oklahomského zábavního parku Six Flags. Jelikož bylo horko, oblékla si bavlněné tričko s krátkým rukávem a k tomu si vzala džínové šortky. Klasický outfit, řekli byste.

Jenže to si nemyslela ochranka zábavního parku, které se Baileyny šortky zdály příliš krátké. Člen ochranky nejprve tuto ženu chytil za paži a řekl jí, že si bude muset koupit nové kraťasy, jestli chce nadále zůstat v zábavním parku.

Den plný zábavy se změnil v noční můru

Bailey Breedlovová, která je autistka, se obrátila na svého přítele s tím, aby ji podpořil a aby ochrance řekl, že její oblečení je skutečně v pořádku. Ochranka zábavního parku však této ženě oznámila, že může být obviněna z trestného činu, pokud neopustí park. Celou nepříjemnou záležitost sledovala plačící Baileyna dcera, která seděla opodál.

“Poté, co jsem si odmítla koupit delší kalhoty, mě ochranka s rodinou vyprovodila ven z parku. I když jsem nedostala pokutu, do parku mi zakázali vstoupit celých pět let,” svěřila se rozhořčená Bailey. Osobně jí ale zákaz vstupu do zábavního parku Six Flags nevadí, protože se do něj dle svých slov už nikdy nechce vrátit.

Na sociálních sítích našla neuvěřitelnou podporu

Americká maminka následně sdílela video z celého incidentu na svém TikToku. To má nyní přes tři miliony zhlédnutí. Lidé jí napsali, že opravdu nechápou, jak je možné džínové kraťasy považovat za nevhodné oblečení do zábavního parku. Kodex oblékání zábavního parku Six Flags zakazuje vše, co obsahuje “vulgární výrazy, obscénní gesta, obscénní výroky” nebo cokoli, co je považováno za “urážlivé”. Nezmiňuje se však o vhodné délce oblečení.

“Napsala jsem zprávu vedení zábavního parku, kde jsem si stěžovala na chování ochranky a po tomto strašném zážitku jsem požádala o vrácení vstupného. Doteď mi ale nepřišla žádná odpověď,” dodala Bailey Breedlovová na TikToku.

Myslíte si, že jsou džínové šortky skutečně nevhodným oblečením? Napište nám svůj názor do komentářů.

Zdroj: Mirror.co.uk, TikTok.com, Instagram.com

Top stories

Agáta Hanychová má nového přítelem. Má jim být podnikatel Jaromír Soukup

Published

Tohle by čekal málokdo. Modelka Agáta Hanychová tvoří pár s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem. Dala se s ním dohromady jen chvíli po rozchodu s chirurgem Andrejem Nikovem. Jak je vidět, modelka svým časem tedy nemrhá.

Po boku známé modelky se za posledních několik let vystřídalo již mnoho partnerů, avšak o šestnáct let staršího ředitele a moderátora TV Barrandov Jaromíra Soukupa by nikdo nečekal. Informaci o jejich vztahu první přinesl Blesk.cz, následně vztah Agáta potvrdila. „Já se k tomu nebudu nějak více vyjadřovat, ale je to pravda. To, co jsem řekla Blesku, je pravda,“ uvedla modelka pro Blesk.

Agáta je modelka, influencerka a maminka na plný úvazek. Bohužel po rozvodu s Jakubem Prachačem ne a ne najít toho pravého. Její poslední vztah trval osm měsíců. O tom, že by aktuálně měla tvořit pár s Jaromírem Soukupem spekulovali už její sledující na Instagramu. Tak budeme doufat, že nový vztah jí tentokrát vyjde.

Zdroj: Blesk.cz

Zobrazit článek

Osobnosti

Jasmina Alagič vyděsila své sledující. Zveřejnila snímek se synem

Published

Není nad večerní rodinnou pohodu. To vám potvrdí i Jasmina Alagič, která na svém instagramovém profilu zveřejnila fotku se svým synkem Sanelem, jak leží v obývacím pokoji a společně se dívají na televizi. Snímek pořídil moderátorčin manžel a rapper Patrik Vrbovský alias Rytmus. Na první pohled nevinný snímek, který však malým detailem fanoušky vyděsil.

„Nejkrásnější místo na Zemi – doma,“ napsala moderátorka Jasmina Alagič k fotografii, kterou sdílela na Instagramu. Na snímku drží v náručí svého syna Sanela a dívají se na pohádku. Krásná moderátorka však nečekala, že svým příspěvkem své sledující spíše vyděsí – v rohu fotografie můžete totiž vidět panenku jako z hororu, která slouží jako výzdoba obývacího pokoje.

Namísto dojemných komentářů se u příspěvku okamžitě začaly objevovat šokující a vyděšené reakce. „Ta panenka vzadu je na infarkt,“ napsala jedna ze sledujících. „Krásná fotka. Jen ta panenka vzadu mě děsí,“ pokračuje další a v tomto duchu se nesou i ostatní zbývající komentáře.

V dnešních instastory se k panence vyjádřila i sama Jasmina se Sanelkem. Jde o halloweenskou výzdobu a jak Jasmina ukázala, ani její malý synek se panenky nebojí, ba naopak za ni sám chodí a zapíná ji, aby se houpala.

Zdroj: Instagram.com

Zobrazit článek

Top stories

Zuzana Plačková s manželem míří na svobodu. Obvinění však zůstává

Published

Jak jsme psali v našem minulém článku, v pondělí 27. 9. byla Zuzana Plačková a její manžel René zadrženi a obviněni z prodeje drog a účasti v zločinecké skupině. Následující dny probíhaly několikahodinové výslechy a dnes se rozhodnulo, zda budou obvinění vzati do vazby.

Rozhodnutí bylo vydáno teprve před pár hodinami a Specializovaný trestní soud v Pezinku nakonec rozhodl, že instaqueen a její manžel do vazby nepůjdou – budou tak souzeni na svobodě, jelikož obvinění stále trvá.

Zuzka s Reném si tak alespoň na chvíli mohou oddychnout. Společně s nimi na svobodu míří další 2 lidé, 6 z obviněných poputuje do vazby.

Při pondělní razii bylo zatknuto celkem 15 lidí. Dle dostupných informací bylo při domovních prohlídkách nalezeno 9 kilogramů pervitinu, pěstírna marihuany, zbraně, střelivo, cigarety a hotovost ve výší více než 70 tisíc euro. U známé influencerky se našlo 6 mobilních telefonů, notebook a občanský průkaz na jméno Mário Herák.

Podle slovenských médií byla Zuzka i René odposloucháváni a tato 15členná skupina obchodníků s drogami má být údajně považována za jednu z největších na Slovensku. Policie je přesvědčena o tom, že kromě prodeje drog se skupina angažovala i ve výrobě a distribuci přibližně od roku 2012. Od té doby si měli přijít na 27, 5 milionu eur.

Zuzka však svou vinu popírá. „Jsem si vědoma své neviny. Myslíte si, že při tom, co já vydělám normálně legálně, mám zapotřebí obchodovat s drogami? Doufám, že se to co nejdříve všechno vysvětlí. Chci jen vzkázat lidem, aby si dávali pozor, s kým se setkávají, protože můžete být potom hozeni do jednoho pytle s určitými lidmi a ani o tom nemusíte vědět,“ vzkázala všem.

Zobrazit článek