Connect with us

Osobnosti

Aňa Geislerová sdílela odvážnou fotku: Děti jsou taky lidi, upozorňuje

Pražské bistro Marthy’s Kitchen nedávno vyvolalo obrovskou bouři svým návštěvním řádem určeným pro děti a jejich rodiče. K celé kauze kolem tohoto podniku, který se označuje jako baby unfriendly, sdělila svůj názor také herečka Aňa Geislerová, která je trojnásobnou mámou. Na Instagramu zveřejnila odvážnou fotku, která mluví za vše.

Zdroj fotky: Shutterstock

Vlastní pravidla pro děti a rodiče z řad návštěvníků, které nedávno zveřejnilo pražské bistro Marthy’s Kitchen, vyvolalo po celém Česku obrovské pozdvižení. Některé reakce na jejich návštěvní řad byly pozitivní a jiné zase negativní. Svůj názor na celou kauzu se rozhodla veřejně sdělit také 46letá Aňa Geislerová, která sdílela fotku z dob, kdy byly její děti ještě malé.

“Miluju tuhle fotku. Jsem na ní v práci čili na natáčení, Maxovi jsou 3 měsíce, jsme ve vinárně Bokovka s třemi dětmi a kojím. Upozorňuju, že před sebou mám červený vino ale to není vidět,” okomentovala pozadí vzniku zveřejněné fotky herečka.

Aňa Geislerová dále vysvětlila, proč se rozhodla reagovat na kontroverzní kauzu kolem Marthy’s Kitchen bistra. Na tento problém se totiž pokusila nahlédnout jak z pozice trojnásobné matky, tak z pozice bývalé majitelky cukrárny.

“Děti jsou lidi. Menší, ale vyrostou. Malí lidi se musí i respektovat, ale i vychovávat, aby pak uměli respektovat i vychovávat. Rovnováha, to je klíč. Jako bývalá majitelka cukrárny znám obě strany “problému” a obě strany musí byt v rovnováze. Jako ve všem… Nicméně děti patři všude tam, kam můžou i bývalé děti – tedy dospělí…” napsala svůj názor Aňa Geislerová.

“Tak odvahu všem! Rodičům, dětem, kavárnám i vinárnám, lidem i malinkým lidem a hlavně mír!” vzkázala všem na závěr svého zamyšlení herečka.

Zdroj: Instagram.com/geislerka