Connect with us

Osobnosti

Andrej z Big Brothera se vrací do reality show. Tentokrát jako moderátor

Andrej Kudimov strávil ve vile Big Brothera celkem dva týdny a z této reality show vypadl jako druhý. Nicméně se vrací znovu do hry. A to nikoliv jako soutěžící Big Brothera 2023, nýbrž jako moderátor. Co na tento obrat říkáte?

Zdroj fotky: Shutterstock

K nejvýraznějším soutěžícím československé reality show Big Brother patří Andrej Kudimov. Ačkoliv vypadl již mezi prvními, opět jej máme možnost sledovat na streamovací platformě Voyo a následně i na televizní stanici Nova Fun.

Andrej z Big Brothera se totiž vrací do hry jako moderátor. Nově jej můžete sledovat v pořadu nesoucím název Čistý stůl. Právě v něm bude Andrej s vypadnuvšími soutěžícími probírat intriky, situace a události, které se děly ve vile.

34letý Andrej si jako prvního hosta pozval vystěhovanou Kristýnu Burešovou. Jako druhého vyzpovídal vypadnutého Rolanda Obertinova. Dočkáme se také toho, že do svého pořadu pozve kontroverzního Davida Takáče, který byl z Big Brothera vyloučen pro svou kriminální minulost, nebo Terezu, která z vily vypadla jako pátá?

Reakce na Andreje z Big Brothera coby moderátora jsou na sociálních sítích různé. Jak už to bývá, někteří lidé mu fandí, někteří lidé, kterým leží v žaludku, jej zase naopak kritizují.

“Sotva se ho zbavíme, tak mu uděláte pořad? To je teda fejk,” napsala na instagramovém profilu TV Nova jedna ze sledujících. “Já si nemůžu pomoct, ale mě Andrej baví. Jestli půjde do Survival, tak začnu sledovat i tuto reality show,” zastala se Andreje na Instagramu naopak jeho podporovatelka.

Zdroj: Tv.nova.cz, Instagram.com/_call_me_early_