Connect with us

Top stories

Anglická maminka byla tak obézní, že jí na zádech vyrostla další prsa. Zhubla 80 kilogramů a je z ní jiný člověk

Maminka Sharna Skevington má za sebou radikální proměnu. Proč se vůbec odhodlala zhubnout? Plánovala, že půjde své sestře za družičku. Když se oblékla do šatů s velkým výstřihem na zádech, vypadala, jako by jí na zadní části těla vyrostla další prsa. Po tomto nepříjemném zážitku se dala na hubnutí a shodila celkem neuvěřitelných 80 kilogramů.

Angličanka Sharna Skevington měla nadváhu už v dětství, kvůli své postavě se trápila také během dospívání. Výrazný přírůstek na váze však zaznamenala až po porodu své dcerky v roce 2017.

Sharna trpěla poporodní depresí a úzkostmi. Tyto nepříjemné stavy zaháněla tím, že nadměrně jedla. Propracovala se až k neuvěřitelné váze 130 kilogramů, kvůli níž měla nízké sebevědomí a byla v psychické nepohodě, která se ještě prohlubovala.

Tečku za psychickou a fyzickou nepohodou udělala anglická maminka tehdy, když měla jít své sestře za družičku. Do vybraných družičkových šatů se stěží nasoukala. Když viděla fotku sebe sama zezadu, byla to pro ni poslední kapka. 

“Vypadalo to přesně tak, jako by mi na zádech narostla další prsa. Byla jsem v rozpacích. Došlo mi, že už tak dál nemůžu pokračovat,” vysvětlila mladá anglická maminka Sharna.

Po tomto šokujícím zážitku oslovila odborníka na zdravou výživu, který jí napsal nový jídelníček. Pravidelně se také začala hýbat. Díky svému úsilí zhubla krásných 80 kilogramů a jak přiznává, spousta lidí ji po proměně nepoznává.

V současné době se Sharna Skevington živí jako dietní konzultantka. Radí ženám, co by měly jíst a jak by se měly hýbat, aby zhubly a byly samy se sebou spokojené. Sharnina radikální proměna je pro hubnoucí ženy sama o sobě velkou motivací!

Zdroj: Thesun.co.uk, Instagram.com

Top stories

Agáta Hanychová má nového přítelem. Má jim být podnikatel Jaromír Soukup

Published

Tohle by čekal málokdo. Modelka Agáta Hanychová tvoří pár s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem. Dala se s ním dohromady jen chvíli po rozchodu s chirurgem Andrejem Nikovem. Jak je vidět, modelka svým časem tedy nemrhá.

Po boku známé modelky se za posledních několik let vystřídalo již mnoho partnerů, avšak o šestnáct let staršího ředitele a moderátora TV Barrandov Jaromíra Soukupa by nikdo nečekal. Informaci o jejich vztahu první přinesl Blesk.cz, následně vztah Agáta potvrdila. „Já se k tomu nebudu nějak více vyjadřovat, ale je to pravda. To, co jsem řekla Blesku, je pravda,“ uvedla modelka pro Blesk.

Agáta je modelka, influencerka a maminka na plný úvazek. Bohužel po rozvodu s Jakubem Prachačem ne a ne najít toho pravého. Její poslední vztah trval osm měsíců. O tom, že by aktuálně měla tvořit pár s Jaromírem Soukupem spekulovali už její sledující na Instagramu. Tak budeme doufat, že nový vztah jí tentokrát vyjde.

Zdroj: Blesk.cz

Zobrazit článek

Osobnosti

Jasmina Alagič vyděsila své sledující. Zveřejnila snímek se synem

Published

Není nad večerní rodinnou pohodu. To vám potvrdí i Jasmina Alagič, která na svém instagramovém profilu zveřejnila fotku se svým synkem Sanelem, jak leží v obývacím pokoji a společně se dívají na televizi. Snímek pořídil moderátorčin manžel a rapper Patrik Vrbovský alias Rytmus. Na první pohled nevinný snímek, který však malým detailem fanoušky vyděsil.

„Nejkrásnější místo na Zemi – doma,“ napsala moderátorka Jasmina Alagič k fotografii, kterou sdílela na Instagramu. Na snímku drží v náručí svého syna Sanela a dívají se na pohádku. Krásná moderátorka však nečekala, že svým příspěvkem své sledující spíše vyděsí – v rohu fotografie můžete totiž vidět panenku jako z hororu, která slouží jako výzdoba obývacího pokoje.

Namísto dojemných komentářů se u příspěvku okamžitě začaly objevovat šokující a vyděšené reakce. „Ta panenka vzadu je na infarkt,“ napsala jedna ze sledujících. „Krásná fotka. Jen ta panenka vzadu mě děsí,“ pokračuje další a v tomto duchu se nesou i ostatní zbývající komentáře.

V dnešních instastory se k panence vyjádřila i sama Jasmina se Sanelkem. Jde o halloweenskou výzdobu a jak Jasmina ukázala, ani její malý synek se panenky nebojí, ba naopak za ni sám chodí a zapíná ji, aby se houpala.

Zdroj: Instagram.com

Zobrazit článek

Top stories

Zuzana Plačková s manželem míří na svobodu. Obvinění však zůstává

Published

Jak jsme psali v našem minulém článku, v pondělí 27. 9. byla Zuzana Plačková a její manžel René zadrženi a obviněni z prodeje drog a účasti v zločinecké skupině. Následující dny probíhaly několikahodinové výslechy a dnes se rozhodnulo, zda budou obvinění vzati do vazby.

Rozhodnutí bylo vydáno teprve před pár hodinami a Specializovaný trestní soud v Pezinku nakonec rozhodl, že instaqueen a její manžel do vazby nepůjdou – budou tak souzeni na svobodě, jelikož obvinění stále trvá.

Zuzka s Reném si tak alespoň na chvíli mohou oddychnout. Společně s nimi na svobodu míří další 2 lidé, 6 z obviněných poputuje do vazby.

Při pondělní razii bylo zatknuto celkem 15 lidí. Dle dostupných informací bylo při domovních prohlídkách nalezeno 9 kilogramů pervitinu, pěstírna marihuany, zbraně, střelivo, cigarety a hotovost ve výší více než 70 tisíc euro. U známé influencerky se našlo 6 mobilních telefonů, notebook a občanský průkaz na jméno Mário Herák.

Podle slovenských médií byla Zuzka i René odposloucháváni a tato 15členná skupina obchodníků s drogami má být údajně považována za jednu z největších na Slovensku. Policie je přesvědčena o tom, že kromě prodeje drog se skupina angažovala i ve výrobě a distribuci přibližně od roku 2012. Od té doby si měli přijít na 27, 5 milionu eur.

Zuzka však svou vinu popírá. „Jsem si vědoma své neviny. Myslíte si, že při tom, co já vydělám normálně legálně, mám zapotřebí obchodovat s drogami? Doufám, že se to co nejdříve všechno vysvětlí. Chci jen vzkázat lidem, aby si dávali pozor, s kým se setkávají, protože můžete být potom hozeni do jednoho pytle s určitými lidmi a ani o tom nemusíte vědět,“ vzkázala všem.

Zobrazit článek