Connect with us

Top stories

Anglická maminka byla tak obézní, že jí na zádech vyrostla další prsa. Zhubla 80 kilogramů a je z ní jiný člověk

Maminka Sharna Skevington má za sebou radikální proměnu. Proč se vůbec odhodlala zhubnout? Plánovala, že půjde své sestře za družičku. Když se oblékla do šatů s velkým výstřihem na zádech, vypadala, jako by jí na zadní části těla vyrostla další prsa. Po tomto nepříjemném zážitku se dala na hubnutí a shodila celkem neuvěřitelných 80 kilogramů.

Zdroj fotky: Shutterstock

Angličanka Sharna Skevington měla nadváhu už v dětství, kvůli své postavě se trápila také během dospívání. Výrazný přírůstek na váze však zaznamenala až po porodu své dcerky v roce 2017.

Sharna trpěla poporodní depresí a úzkostmi. Tyto nepříjemné stavy zaháněla tím, že nadměrně jedla. Propracovala se až k neuvěřitelné váze 130 kilogramů, kvůli níž měla nízké sebevědomí a byla v psychické nepohodě, která se ještě prohlubovala.

Tečku za psychickou a fyzickou nepohodou udělala anglická maminka tehdy, když měla jít své sestře za družičku. Do vybraných družičkových šatů se stěží nasoukala. Když viděla fotku sebe sama zezadu, byla to pro ni poslední kapka. 

“Vypadalo to přesně tak, jako by mi na zádech narostla další prsa. Byla jsem v rozpacích. Došlo mi, že už tak dál nemůžu pokračovat,” vysvětlila mladá anglická maminka Sharna.

Po tomto šokujícím zážitku oslovila odborníka na zdravou výživu, který jí napsal nový jídelníček. Pravidelně se také začala hýbat. Díky svému úsilí zhubla krásných 80 kilogramů a jak přiznává, spousta lidí ji po proměně nepoznává.

V současné době se Sharna Skevington živí jako dietní konzultantka. Radí ženám, co by měly jíst a jak by se měly hýbat, aby zhubly a byly samy se sebou spokojené. Sharnina radikální proměna je pro hubnoucí ženy sama o sobě velkou motivací!

Zdroj: Thesun.co.uk, Instagram.com