Connect with us

Osobnosti

Anna Julie Slováčková oslavila tak trochu jiné Velikonoce. Ukázala roztomilého černého beránka

Anička Slováčková si v letošním roce užila tak trochu jiné Velikonoce. Čím byly jedinečné? O tom se se svými fanoušky podělila na Instagramu. Ukázala totiž roztomilého černého beránka, který o Velikonocích přibyl do její rodiny.

Zdroj fotky: Shutterstock

“Letos jsou to pro mě po dlouhé době trošku jiné Velikonoce, než jak normálně slavíme, ale o to zábavnější a s tímhle mým malým, velikonočním beránkem požehnané a krásné,” napsala Anna Julie Slováčková na Instagram a pochlubila se zároveň společnou fotkou s “beránkem”, kterým je ve skutečnosti roztomilé černé štěňátko.

Jak se Anička Slováčková dále svěřila, pořídila si malou psí slečnu, kterou pojmenovala Jindřiška. Co je její štěně za plemeno, však již neprozradila.

V každém případě nejde o první zvířátko, o které se Anička stará. Doma má totiž už kočku, a tak je zvědavá, jak půjde soužití těchto dvou zvířecích miláčků dohromady.

“Já za těch pár let v roli kočko-mamky nasbírala tolik zážitků, že by to vydalo na knihu. A už se strašně těším, co se zapíše do paměti s naší Jindřiškou,” dodala sympatická herečka na Instagramu. Zároveň doplnila, že Velikonoce 2023 pro ni byly opravdu výjimečné.

“Doufám, že jste si Velikonoce také užili a máte spoustu hezkých vzpomínek!” vzkázala Anna Julie Slováčková svým instagramovým sledujícím.

Zdroj: Instagram.com/anna_julie_slovackova