Connect with us

Osobnosti

Big Brother jde do finále. Hlasovat se bude už jenom dvakrát

Česko-slovenská reality show Big Brother 2023/2024 pomalu spěje ke svému konci. Fanoušci budou moci pro své favority hlasovat už jenom dvakrát. Vyřazování z vily proběhne konkrétně 6. ledna a 13. ledna, kdy budeme znát i vítěze této reality show.

Zdroj fotky: Shutterstock

“Osm z vás odešlo domů, osm z vás je stále tady. Osmička je symbolem nekonečna, ale zde není nic nekonečné,” vzkázal zbývajícím soutěžícím, kteří obývají vilu Big Brothera, moderátor Míra Hejda.

Kdo v domě Big Brothera ještě konkrétně zůstává? Barbara Hacsi, která se navíc díky imunitě stala již první finalistkou této reality show. Vilu dále obývá Ella, František, Karolína, Katrin, Standa, Tarik, Tereza a Zoe.

V sobotu 6. ledna 2024 proběhne další vyřazování. O týden později, 13. ledna, se konečně dozvíme vítěze česko-slovenské reality show Big Brothera, který si z vily odnese výhru ve výši 2,5 milionu korun.

Máte svého favorita, kterému byste výhru v letošním Big Brotherovi opravdu přáli? A jakou odpověď na tuto otázku mají lidé na Instagramu?

“Výhru nepřeju nikomu. Ale, kdybych si fakt musel vybrat, tak asi Kája nebo Katrin. Letošní casting se fakt nepovedl, ale někdo to vyhrát musí.”, “Katrin, Karolína, možná i Tarik. Zbytek je až moc falešný a zlý hnus.”, “Já fandím Františkovi nebo Karolíně.”, “Jedině Katrin, tý to přeju od začátku.” Napsali svůj názor sledující na instagramových stránkách Big Brothera.

Zdroj: instagram.com/bigbrothercs, Tv.nova.cz/porad/big-brother