Connect with us

Osobnosti

Britská sexbomba zveřejnila fotku bez úprav. Nenechte se Instagramem změnit, vzkazuje

Na Instagramu většina celebrit vystupuje vždy upravená s tím nejdokonalejším make-upem. Jinak tomu není ani v případě Vicky Pattison, která se proslavila díky britským reality show. Občas ale ráda udělá výjimku a postne snímek, který jejím sledujícím připomene, že sociální sítě jsou místem, kde nic není tak, jak se na první pohled může zdát.

Zdroj fotky: Shutterstock

Před pár dny se na jejím instagramovém účtu objevila fotka, na kterém jde vidět celulitida, podbradek, faldíky na břiše i pupínky na obličeji. „Je mi 35 let, mám vrásky, celulitidu, ďolíčky na kůži, faldíky na břiše, absolutně ŽÁDNÉ rty oproti ostatním tady a dvojitou bradu… Mám dobré a špatné úhly, dobré a špatné dny… a nic z toho ze mě nedělá horšího člověka, který si nezaslouží sebelásku,“ vzkázala svým fanouškům.

„Nenechte se Instagramem a všemi řečmi přesvědčit o opaku. Nenechte se jím změnit – jste to VY a vaše super síla,“ dodala na konec svého příspěvku. Vicky Pattison je považována za sexbombu, zároveň ráda propaguje pozitivní vnímání ženského těla, a i přes záplavu dokonalých fotografií nemá problém zveřejnit i ty méně lichotivé a ukázat tak ženám, aby se měly rády takové, jaké jsou.    

Zdroj: Instagram.com/vickypattison