Connect with us

Děti a rodina

Chlapeček, nebo holčička? Eva Perkausová prozradila pohlaví svého druhého miminka

Loni v listopadu porodila moderátorka CNN Prima News Eva Perkausová synka Kiliana. Právě proto všechny překvapila tím, když letos v září oznámila, že je podruhé těhotná. Čeká Eva Perkausová chlapečka, nebo holčičku? O tom se veřejně rozepsala na Instagramu a následně pohlaví druhého potomka odhalila v primáckém pořadu Showtime.

Zdroj fotky: Profimedia

Moderátorka CNN Prima News Eva Perkausová všem vyrazila dech, když letos v září oznámila, že čeká druhé miminko a že je již v šestém měsíci těhotenství. Tato krásná zprávařka přitom otěhotněla pouhé tři měsíce po prvním porodu.

I druhé těhotenství Evě Perkausové velmi svědčí. Jak prozradila, druhé miminko bylo rozhodně v plánu, protože s manželem chtěli dvě děti věkově blízko u sebe. A povedlo se.

Čeká Eva Perkausová chlapečka, nebo holčičku? O pohlaví svého druhého potomka se upřímně rozepsala na Instagramu. 

“Hodně mi píšete, jestli už víme pohlaví a zda tou růžovou něco nenaznačuji. Nenaznačuji, jen je růžové teď in, aspoň myslím. Pohlaví ještě nevíme. Ale brzy vědět budeme,” uvedla Eva Perkausová před několika dny na sociálních sítích.

Jak to udělala v případě prvního těhotenství, také pohlaví svého druhého děťátka následně odtajnila v primáckém pořadu Showtime. Tato kráska i na podruhé čeká chlapečka.

“Holčička přijde příště, budeme mít dva kluky, budeme mít doma dva malé prďáky,” řekla radostně na kameru Eva Perkausová. Navíc s nadsázkou uvedla, že bude tak dlouho rodit, dokud neporodí vysněnou holčičku.

Zdroj: Instagram.com/evaperkausova