Connect with us

Osobnosti

Coming out Miraie Navrátila? Sdílel společnou dovolenkovou fotku s pohledným mladíkem

Zpěvák Mirai Navrátil z kapely Mirai pořádně překvapil. Na Instagramu postoval selfie s pohledným mladíkem, kterou pořídil na společné dovolené na Kanárských ostrovech. Lidé se domnívají, že jde o coming out, a Miraiovi k tomuto odvážnému životnímu kroku velmi gratulují.

Zdroj fotky: Profimedia

V prosince loňského roku Mirai Navrátil oficiálně oznámil, že už od srpna netvoří pár s Michaelou Buschovou. Spoustu pozornosti 31letý zpěvák aktuálně přitáhl na svém Instagramu, kde na zdi i ve svých instastories sdílel střípky ze své dovolené na Kanárských ostrovech.

“Mám tě moc rád. Vejlet ve dvou,” napsal Mirai Navrátil na Instagramu ke společném fotce s pohledným mladíkem, kterou navíc doplnil emotikony srdíček. Ve stories dále zveřejnil fotku srdíčka nakresleného v písku na pláži a video ze společné večeře.

Mirai Navrátil však neupřesnil, v jakém vztahu je se svým dovolenkovým doprovodem. I tak se na jeho Instagramu rozjela vášnivá diskuze. Mnozí lidé to berou jako Miraiův coming out a oznámení nového partnerského vztahu.

“Dávno jsem to poznala,” napsala jedna ze sledujících. “Změna je život, tak proč ne,” přidala se další. Srdíčko Miraiovi v komentářích poslaly také třeba Michaela Ochotská, Tereza Kerndlová, Dagmar Havlová, Radka Třeštíková nebo Monika Bagárová.

Zdroj: Instagram.com/mirainavratil