Connect with us

Osobnosti

Daniel Bayer si na Clash of the Stars vymohl změnu pravidel zápasu s Alexem Zachem. Kopy zakázány

V Clash of the Stars 7 se mezi sebou utkají tiktoker Daniel Bayer a zápasník Alex Zach. Právě Daniel Bayer si vymohl u organizace Clash of the Stars úpravu pravidel, protože má dle svých slov problémy s nohou. V tomto klání se tak do sebe budou moci oba mladíci pustit výhradně bez kopů.

Zdroj fotky: Shutterstock

Jelikož má tiktoker Daniel Bayer problémy s nohou, nemohl by na Clash of the Stars 7 během zápasu kopat stejně jako jeho protivník Alex Zach. Influencer si proto vymohl změnu pravidel, a tak budou mít oba dva během klání v kleci zakázáno používat kopy.

„MMA bez kopů jdeme proto, že jsem byl před rokem na operaci s nohou a vím, že v tom zápasu by stačilo pár low kicků a mohl by být konec,“ uvedl Daniel Bayer na svém instagramovém účtu.

Na druhou stranu se úprava pravidel Clashe Danielovi Bayerovi hodí, protože v minulosti sklízel úspěchy coby reprezentant v judu. To jeho soupeř Alex Zach, který se naopak věnuje komplexnímu tréninku MMA, je ze změny pravidel velmi rozladěný a otevřeně o tom mluví.

„Dan Bayer se vybrečel, že má špatné kolínko a že to bude bez kopů a bez kolen. Mrzí mě to, nedá se nic dělat,“ vzkázal Alex Zach svému soupeři.

Úprava pravidel mezi těmito dvěma soupeři se hodně řeší také na Instagramu Clash of the Stars. Jaké zaznívají názory? 

“Bez těch kopu to moc MMA není teda. Docela nuda zapas, ale mohl být dobrý.”, “MMA bez kopů není MMA, ale co už.”, “Nechápu, jak tady všichni brečíte, že nemůžou používat kopy kvůli tomu, že měl operaci kolene a že to bude nuda. Ale stejnak, v kolika procentech zápasu se ty kopy používají, co?” Napsali na Instagramu podporovatelé Zacha i Bayera.

Zdroj: Iinstagram.com/clashofthestars, Instagram.com/bayerdan, Instagram.com/alex__zach