Connect with us

Osobnosti

David z Big Brothera se po vyloučení vyjádřil ke své kriminální minulosti. Televize o tom předem věděla, tvrdí

Je to několik dnů, kdy musel z vily Big Brothera odejít David Takáč. A to kvůli hrubému porušení pravidel, neboť měl před podpisem smlouvy k reality show zamlčet informace o své kriminální minulosti. David z Big Brothera se nyní o celé záležitosti vyjádřil pro slovenský list Nový čas. Svůj pohled na věc napsal také na svém Instagramu.

Zdroj fotky: Shutterstock

Reportéři z Nového času se s Davidem z Big Brothera setkali krátce po jeho příletu z Bulharska, kde se nacházela právě vila této reality show. David Takáč slovenskému médiu otevřeně popsal svou černou minulost, která jej dostala do vězení.

“Pocházím z dělnické rodiny, otec je alkoholik a byly tam různé excesy. Abych odlehčil rodinné situaci, začal jsem brigádničit jako 13letý ve výčepu. V té době každý podnikatel platil výpalné, dělal to i můj šéf. Můj první kontakt s vagabundy byl, když jsem měl 14 let. Naléval jsem za barem a jeden z nich tehdy vytáhnul zbraň a přiložil mi ji k hlavě. Zeptal se mě, zda mě má zastřelit za to, že jsem si dovolil chtít peníze za nalitý alkohol,” popsal David z Big Brothera své krušné začátky.

Jak dále v rozhovoru pro Nový čas poznamenal, tato skupina si jej začala všímat, když se dal na cvičení. “Začal jsem pro ně dělat vyhazovače na diskotékách. K tomu se nabalily další skutky. Viděl jsem luxus, cítil jsem obdiv a vlastně takto jsem se zapletl mezi ně. Vydíral jsem, nosil jsem peníze z bodu A do bodu B, ale byl jsem jenom poskok. Potom mě v roce 2012 odsoudili. Život ve vězení byl těžký,” pokračoval David Takáč.

Tento muž se dle svých slov údajně přihlásil do Big Brothera, aby mohl motivovat druhé, že se dá znovu odrazit ode dna a dostat se výš. Do televize se však měly následně dostat informace o jeho kriminální minulosti, proto byl David diskvalifikován a z reality show vyloučen. David Takáč nicméně tvrdí, že televize o jeho minulosti předem věděla.

“Byl jsem si na 99 procent jistý, že o tom vědí. Ale vůbec se z toho nechci nyní vyviňovat. Pro mě je podstatné, že jsem si svůj trest odseděl, a tím jsem si svůj dluh vůči společnosti splatil,” dodal pro Nový čas David Takáč s tím, že se omlouvá všem, kterým kdy ublížil. O této skutečnosti mluví David z Big Brothera také na svém Instagramu.

“Jsem si jistý, že BB věděl všechno o mé minulosti, ačkoliv tvrdí opak, jen čekal na správný čas, aby z toho udělal velký případ. Vůbec nelituji, že jsem šel do BB, vše je, jak má být, a zvolil bych si stejně. Já nepotřebuji ukazovat, že jsem dokonalý, že jsem bez chyby, že se mi vždy dařilo, já právě chci lidem ukázat, že jsem člověk, který dělá dennodenně chyby, člověk, který nikdy nic nedostal zadarmo, člověk který opravdu zažil úplné dno, z kterého by se mnoho lidí nevzpamatovala, chci lidem ukázat, že jsem obyčejný chlap, který se nelituje, ale velmi lituje toho, co udělal, který nenadává na všechny kolem, že za všechno mohou, ale vzal svůj osud do svých rukou a maká na svých snech,” napsal David Takáč na svém Instagramu.

A jak celou záležitost vidíte vy? Napište nám svůj názor do komentářů.

Zdroj: Cas.sk, Instagram.com/schudnisdave