Connect with us

Osobnosti

Dcera Mahuleny Bočanové oslavila 22. narozeniny. Podívejte se, jak Marina vyrostla do krásy

Herečka Mahulena Bočanová uspořádala pro svou milovanou dceru velkolepou narozeninovou party na zahradě. Marina, která trpí lehčí formou autismu, si oslavu svých 22. narozenin užila se vším všudy. 56letá herečka je na svou dceru právem hrdá, vyrostla do opravdové krásy.

Zdroj fotky: Shutterstock

Zahradní narozeninovou party Mahulena Bočanová přizpůsobila přesně potřebám své dcery. Oslava 22. narozenin se nesla v pohádkovém stylu, který Marina tak miluje, a byla plná zábavy a radosti.

“Tak narozeninovou party Marinky 22 máme šťastně za sebou. Můj každoroční stres a radost zároveň ,protože ten den moje Mari miluje a neskonale se celoročně těší. Letos byla oslava už v červnu, abych měla prázdniny bez stresu. Mari naštěstí časovou osu moc nevnímá,” okomentovala narozeninovou oslavu své dcery Mahulena Bočanová.

A že byla tato party velkolepá. Pogratulovat Marině, která zazářila v princeznovských šatech a s korunkou na hlavě, přišlo celkem 58 dětí i dospělých. Mezi gratulanty nechyběly například Olga Menzelová nebo Betka Stanková se svými dětmi.

“Vše dopadlo parádně, dům stojí, všechny děti žijou, všechno vypitý a snědený. Marinka dne spala do půl 1! A byla šťastná… a votomtoje…” popsala své zážitky z narozeninové party herečka.

Zdroj: Instagram.com/mahulena_bocanova_official