Connect with us

Nezařazené

Dcera Moniky Bagárové má rytmus v krvi. Podívejte se na video, jak Ruminka hraje s dědečkem na bicí

Zpěvačka Monika Bagárová pochází z hudebnické rodiny. Její táta Josef Bagár je známý brněnský muzikant, a právě po něm Monika zdědila svůj talent. Že se láska k hudbě v rodině Bagárových skutečně dědí, dokazuje video, které sympatická zpěvačka sdílela na Instagramu. Její dcerka Ruminka si s dědečkem zahrála na bicí. A že jí to šlo!

Zdroj fotky: Profimedia

Tatínek Moniky Bagárové se ve volných chvílích věnuje hudbě. Josef Bagár, který patří mezi nejznámější brněnské bubeníky, měl nejen svou kapelu, ale často při koncertech doprovází také svou dceru Moniku.

Hudební talent v rodině Bagárových zřejmě přechází z generace na generaci. Podle videa, které Monika Bagárová postovala na svém instagramovém účtu, se do hudby zamilovala i její roční dcerka Ruminka.

Monika Bagárová nasdílela video, na kterém Rumia sedí na klíně svého dědy Josefa a společně s ním hraje na bicí. Nelze si nevšimnout toho, že holčička je hraním očividně zaujatá a že ji nesmírně baví. Vyroste také z Ruminky jednou slavná muzikantka?

O tom, že Rumia půjde v maminčiných a dědečkových šlépějích mají na Instagramu jasno také někteří Moničini sledující. 

“To je super, je vidět, že má rytmus v sobě,” napsala jedna fanynka pod postem Moniky Bagárové. “Dokonalá rodina, ona bude jednou to samé,” přidala se další. “Je úžasné, jak krásně reaguje na hudbu,” dodala jiná sledující.

Už nyní je jasné, že malá Ruminka má rytmus v krvi. Hudební talent v ní bude jistě rozvíjet nejen její maminka Monika Bagárová, ale i její milující dědeček Josef Bagár, který si se svou roční vnučkou už nyní perfektně padl do noty.