Connect with us

Děti a rodina

Dcera Táni Pauhofové oslavila první narozeniny. Podívejte se, jak je roztomilá

Slovenská herečka Táňa Pauhofová se přesně před rokem stala novopečenou maminkou. Čas běží jako voda a její dcera Míla oslavila již první narozeniny. Slavná slovenská zrzka se nyní na Instagramu pochlubila aktuální fotkou své milované dcerky. Podívejte se sami, jak je malá Míla roztomiloučká.

Zdroj fotky: Profimedia

Sympatická herečka Táňa Pauhofová porodila svou vytouženou holčičku Mílu přesně před rokem, začátkem října 2022. Rodinu založila se svým o deset let mladším manželem, slovenským hudebníkem Jonatánem Pastirčákem.

Jelikož si Táňa Pauhofová v minulosti své soukromí bedlivě střežila, spousta lidí si myslela, že svou dceru Mílu Pastirčákovou bude důsledně skrývat před světem. Jenže čas od času udělá výjimku a na Instagramu postuje krásné rodinné fotky.

Dcera Táni Pauhofové se na sociálních sítích objevila už několikrát. Díky tomu můžeme s nadšením sledovat, jak se tato holčička postupně mění z malého miminka v roztomilou slečnu. 

Malá Míla je zkrátka pro své rodiče Táňu Pauhofovou a Jonatána Pastirčáka obrovským rodinným štěstím. Tato holčička nedávno oslavila své první narozeniny a její hrdá maminka Táňa následně sdílela na Instagramu aktuální společnou fotku, kterou nazvala “My dvě a slunce“. Co na malou Mílu říkáte, je podobná na svou maminku?

Zdroj: Instagram.com/tana_pauhofova_official