Connect with us

Osobnosti

Diana Kobzanová žije výhradně offline. Po několika měsících se ozvala fanouškům na sociálních sítích

Bývalá modelka, moderátorka a česká miss Diana Kobzanová, která místo kariéry dala přednost rodinnému životu, si své soukromí střeží jako oko v hlavě. Žije výhradně offline a osobní příspěvky na sociální sítě dává opravdu výjimečně. Po několikaměsíční odmlce ovšem udělala svým fanouškům radost a ozvala se jim na Instagramu.

Zdroj fotky: Shutterstock

41letá Diana Kobzanová je aktivní na sociálních sítích opravdu výjimečně. Svou úspěšnou kariéru pověsila na hřebík a žije za oceánem, kde se svým manželem, hokejistou Michaelem Frolíkem, vychovává tři dcery.

Do svého soukromí nechává bývalá modelka nahlédnout na sociálních sítích sporadicky. Poslední příspěvek sdílela na Instagramu letos v březnu. Informovala v něm veřejnost o narození své třetí dcerky Nelly. Tento post ovšem následně smazala.

O to větší radost udělala nyní všem svým příznivcům, kdy se jim na Instagramu po několika měsících opět ozvala. Podle svých slov tento post, pod kterým zveřejnila společnou fotku se svou nejmladší dcerou Nelly, sdílela proto, aby potěšila jednoho svého kamaráda.

„Ahoj! Jen abych udělala radost kamarádovi, který se o mě staral v Praze. Jedinej pupínek a žilka, NIC! Frolda říká, že to je normální, nemít beďary, když mi táhne na 50. A to dole je naše Nelly. Jinak doufám, že se tady máte v tom blázinci dobře! My se máme skvěle – veřejně off-line,“ napsala Diana Kobzanová na Instagramu pod společnou fotku se svou nejmladší dcerou.

Ihned po zveřejnění tento post zaplavily desítky komentářů, ve kterých lidé psali, jak moc jim Diana Kobzanová chybí. Její příznivci jí rovněž popřáli spoustu štěstí do dalšího off-line života. 

“Chybíte nám, i holky… Moc zdravíme a mějte se krásně,” vzkázala exmodelce jedna z fanynek. “Taky zdravím a zase někdy… A přidávám se k ostatním… Chybíš nám tu, Dianko,” dodala souhlasně další sledující.

Zdroj: Instagram.com/dianakobzanka