Connect with us

Osobnosti

Eliška Bučková bojuje s boreliózou. Kvůli bolestem ruší osobní i pracovní aktivity

Modelka a zpěvačka Eliška Bučková bojuje s následky boreliózy, kterou jí lékaři diagnostikovali letos v létě. Stále ji trápí bolesti, únava a oslabená imunita, kvůli čemuž musela odříct i zkoušení muzikálu Sladké mámení, ve kterém měla hrát, tančit a zpívat.

Zdroj fotky: Shutterstock

34letou Elišku Bučkovou již od letošního jara trápily bolesti kolen a nadměrná únava. Když v létě podstoupila testy na boreliózu, výsledek byl pozitivní. S následky této vážné nemoci, jejímž hlavním přenašečem je klíště obecné, se tato krásná žena bohužel potýká dodnes.

Modelku a zpěvačku trápí zvláště otoky a bolesti kolen. Má velké problémy si kleknout, často také vstát nebo dokonce chodit. Kvůli svému nepříznivému zdravotnímu stavu tak musí postupně omezovat své osobní i pracovní aktivity.

“Už marodím s koleny dlouho, boreliózu nikomu nepřeju! Běhat nemůžu, tak jsme vyrazili na kola,” napsala Eliška Bučková na Instagramu s tím, že rehabilituje právě pomocí cyklistiky.

Jak bývalá miss ČR uvedla pro Super.cz, snaží se po prodělané borelióze posilovat imunitní systém. Kolena ji však stále velmi zlobí. Právě kvůli svému zdravotnímu stavu musela Eliška Bučková přerušit zkoušení muzikálu Sladké mámení, kterému se věnovala celé léto.

“Tančila jsem celé léto, abych se naučila choreografii muzikálu. A když začaly generálky v Brně, tak mi natekly kolena tak, že jsem neudělala nic. Mám dny, kdy je to fajn a dny, kdy nic nejde. Lékaři říkají, že to je dozvuk boreliózy a psychika,“ dodala pro Super.cz Eliška Bučková.

Zdroj: Instagram.com/eliskabuckova_official, Super.cz, Frekvence1.cz