Connect with us

Osobnosti

Eva Burešová a Přemek Forejt se ukázali ve společnosti. Fanoušci se na ně nemohou vynadívat

Krásná Eva Burešová a charismatický šéfkuchař Přemek Forejt se předvedli v luxusním oblečení a fanoušci se na jejich snímky nemohou vynadívat. Není se ale čemu divit, sledující se shodují na tom, že patří k nejkrásnějším párům v Česku.

Zdroj fotky: Profimedia

„Včera bylo krásně! Děkuji za krásný večer,“ napsala Eva Burešová ke své fotce, kterou zveřejnila na svém instagramovém profilu. Doprovod na společenskou událost jí nedělal nikdo jiný než její partner a uznávaný šéfkuchař Přemek Forejt.

„Nejmilovanější doprovod a tanec. Miluji tě,“ vzkázala veřejně Eva svému příteli. Eva Burešová si na sebe vzala luxusní černé šaty, stříbrné lodičky a vlasy uhladila do elegantního copu. Přemek v obleku a teniskách vedle Evy působil velmi ležérně a sexy.

I přesto, že si několik fanoušků rýplo do Přemkova outfitu, to páru opravdu slušelo. Ostatní sledující dokonce Evu s Přemkem považují za nejkrásnější a nejoblíbenější pár u nás. „Milé dámy, co si budeme. Evičce to neskutečně sluší a Přemek, ten i kdyby se oblékl do pytle, tak bude top,“ zastala se Přemkova outfitu jedna ze sledujících. „Vy jste pro sebe jako zrození,“ uvádí další.

A co myslíte vy? Sluší jim to spolu? O své názory se podělte v komentářích níže!