Connect with us

Láska a vztahy

Eva Burešová o rozchodu s Přemkem Forejtem: Všem svým vyjádřením zavřela pusu

Nejen vrabci na střeše spekulují o rozchodu Evy Burešové a Přemka Forejta. Jak je to ale ve skutečnosti? Pravdu na sociálních sítích předložila sama herečka a zpěvačka Eva Burešová, pro kterou byly velmi nepříjemné “zaručené” zprávy, jimž musela v poslední době čelit.

Zdroj fotky: Profimedia

Eva Burešová a Přemek Forejt tvoří pár již tři roky. Své soukromí si ovšem velmi pečlivě hlídají, a tak v tomto směru nejsou příliš aktivní na sociálních sítích. Jelikož Eva Burešová a Přemek Forejt veřejně nesdílí svůj vztah s ostatními, zlé jazyky začaly mluvit o jejich možném rozchodu.

Herečka a zpěvačka Eva Burešová se na Instagramu rozhodla učinit přítrž těmto nepříjemným spekulacím. Rozepsala se proto upřímně o tom, jak to s Přemkem Forejtem aktuálně má.

“Tak jsme se dneska s tím mým Přemečkem šli projít po nákupech a viděli jsme obrovskou titulku nějaké neplechy, kde psali, že je rozchod na spadnutí. Tak hlásíme, že jsme stále tady, stále spolu a stále zamilovaní, jak jen lidi, kterým se blíží tříleté výročí, můžou být,” napsala Eva Burešová otevřeně na Instagramu.

Zároveň upozornila, že toto nepravdivé tvrzení by mohlo mít neblahý vliv i na její milované děti. “No co vám budu povídat, ještě že ten náš citlivý Náťa ještě neumí číst, asi by ho to mohlo mrzet,” dodala Eva Burešová s tím, že má ráda Přemka a on zase ji.

Zdroj: Instagram.com/evabureshsalvatore