Connect with us

Osobnosti

Eva Burešová ukázala tělo v plavkách po dvou porodech. “Ono to bude jednou zase dobrý,” okomentovala svou postavu

Herečka a zpěvačka Eva Burešová patří k celebritám, které na sociálních sítích odhalují své tělo pouze výjimečně. Tentokrát ale udělala výjimku a potěšila své fanoušky fotkou v plavkách. Na to, že odnosila dvě děti, vypadá opravdu dokonale. Co myslíte?

Zdroj fotky: Shutterstock

Eva Burešová má přímo dokonalou postavu. Kdybyste ji neznali, rozhodně byste neřekli, že porodila již dvě děti. Sympatická herečka a zpěvačka však na své tělo pohlíží spíše kriticky, o čemž svědčí i jeden z jejích posledních postů na Instagramu.

“Jen asi pět minut za den z celkových 24 hodin, kdy se kouknu do zrcadla a řeknu si “hele, dobrý je to”. Pak se zase najím a bříško se mi kvůli diastázy nafoukne na 5. měsíc těhotenství a veškerý “wow” pohled je pryč. Nevadí. Ono to bude jednou zase dobrý. Žiju z těch pěti minut,” okomentovala svou současnou postavu Eva Burešová.

Aby si také ostatní udělali představu, sympatická umělkyně sdílela na svém instagramovém profilu svou aktuální fotku v plavkách. 

“Strie na zadku pro mě vždycky byly děsně sexy a ty na břichu beru jako první obrázky mých dětí a to je super. Kdybych dneska prošla kolem sebe, tak se plácnu po zadku, ale nikdo tam nebyl, tak jsem se alespoň v těch plavkách vyfotila, protože se cítím super,” zamyslela se dále Eva Burešová nad svým tělem.

Komentující však herečku za její postavu po dětech velmi chválili a uvedli, že je přímo ukázková. Některé ženy napsaly, že by po porodu chtěly mít také takové tělo jako Eva Burešová a že si rozhodně herečka nemá na co stěžovat.

V diskusi se rovněž objevily kritické komentáře. Ty poukazovaly zejména na to, že má Eva Burešová nezdravý přístup ke svému tělu, který může negativně ovlivnit také ostatní ženy a dívky.

“Pak se nemají jiné holky/ženy stydět za své postavy a mít z toho “mindráky”, nedejbože nějaké psychické problémy, když někdo jako vy postne takovouto fotku a napíše k tomu, jak je se sebou ve výsledku nespokojená… Ach jo…” napsal svůj názor jeden ze sledujících.

Zdroj: Instagram.com/evabureshsalvatore