Connect with us

Osobnosti

Ewa Farna pod palbou kritiky svých věrných fanoušků: Plánuje zpoplatnit exkluzivní obsah nebo osobní setkání

Česko-polská zpěvačka Ewa Farna vyvolala na svém Instagramu velký poprask. Svými nejnovějšími plány totiž nadzvedla ze židle spoustu svým věrných fanoušků. Za to, když budou chtít být své oblíbené zpěvačce o kousek blíž, si totiž budou muset připlatit.

Zdroj fotky: Shutterstock

“Konečně je to tadyyyy! Spouštím vlastní Patreon, kde k vám budu zase o kousek blíž! Bude to pecka a už teď se těším na všechny z vás! Více informací najdeš v Highlights – Patreon. Jdeš do toho? Napiš mi do komentáře!” oznámila Ewa Farna na svém oficiálním instagramovém účtu.

Zpěvačka konkrétně přechází na platformu, v níž fanoušci platí tvůrcům za jejich práci. V rámci předplatného se tak věrní fanoušci Ewy Farné mohou těšit na virtuální poslechovou párty, limitovaný merch, livestreamy, backstage obsah, soutěže nebo osobní setkání v rámci EwaFestu.

Že se ale Ewa Farna rozhodla zpoplatit exkluzivní obsah nebo osobní setkání, její skalní příznivce velmi rozhořčilo. Zpěvačka se okamžitě dostala pod palbu kritiky.

“Blíž k fanouškům nebo penězům? Velké zklamání pro fanouška, který Vaši cestu sleduje od samého začátku…” zkritizovala Ewu Farnou na Instagramu jedna její věrná fanynka. “Trochu se omlouvám, ale když nemám peníze na měsíční předplatné, tak se nemůžu cítit jako členka fanklubu? Roky chodím na koncerty a podporuji vás celým svým srdcem a mám k vám velké sympatie, ale trochu mě bolí, že když nezaplatím, budu nějak vyloučena z komunity, kterou mám opravdu ráda,” přidala se další.

Ewin instagramový příspěvek vyvolal obrovskou bouři. Objevily se pod ním kritické komentáře i celá vlna dotazů. Zpěvačka proto svým sledujícím slíbila, že natočí vysvětlující video.

 „Natočím nějaké vysvětlující video, na EwaFest samozřejmě i nadále můžou všichni fanoušci, jak to bylo. Jen někteří mají v tom předplatném i vstupné, nebo tím členstvím prostě podporují pořádání takové akce,“ informovala Ewa Farna.

“Zdravím. Po přečtení komentářů je zjevné, že řada lidí nepochopila účel. Přeci žádný posluchač či fanoušek není na ničem omezen. Pouze ten, kdo si zaplatí členství, tak bude mít bonusový obsah. To je v dnešní době úplně běžné. Například Rammstein (ano, je to diametrálně odlišný tvůrce v zásahu na posluchače – ale princip stejný) má své členství LIFAD, které se pravidelně platí. Fanoušek tak má řadu slev, dřívější možnost vstupenek a další řady výhod. Zde bych se chtěl @ewa_farna93 zastat, jelikož je to úplně normální a pro ty, kteří by ji chtěli být ještě o fous blíže, tato nabídka je směřována. Ostatní nejsou nikterak obejiti a nic se pro ně nemění. Hezký den,” zastal se Ewy Farne jeden ze sledujících.

Zdroj: Instagram.com/ewa_farna93

Osobnosti

Hana Mašlíková bojuje se zánětem ledvin: Pořád mi není dobře, záda bolej a jsem šíleně slabá

Published

Modelku Hanu Mašlíkovou skolilo vážné onemocnění. Před týdnem se jí v těle rozjel silný zánět ledvin, kvůli kterému musela čelit ochromujícím bolestem, zimnicím a čtyřicítkovým teplotám. Jak sama přiznává na Instagramu, ani po týdnu jí není příliš dobře.

Zdroj fotky: Shutterstock

Hanku Mašlíkovou začaly trápit zdravotní problémy zhruba před týdnem. Zpočátku jim ale nevěnovala příliš velkou pozornost. “Když to v úterý v noci začalo, tak jsem si myslela, že na mě něco leze, že to je nějaká viróza, protože tady lítá spousta viróz,“ informovala modelka své fanoušky v instastories.

I když to na samém začátku vypadalo na “obyčejnou” virózu, Hančiny zdravotní problémy se začaly zhoršovat. Jenom ležela v posteli a kvůli vysokým horečkám a zimnicím nebyla schopná ničeho. K těmto problémům se navíc připojily obrovské bolesti zad. “Bylo to, jako by mě někdo probodával nožem,” uvedla Hana Mašlíková.

Po té, co u lékařky absolvovala vyšetření CRP, krve a moči, diagnóza byla jasná – zánět ledvin a nutnost nasazení antibiotik. “Zánět ledvin mám poprvé a musím říct, že mě nikdy nic takhle nesejmulo. Nikdy. Abych šest dní jenom ležela v posteli a nebyla schopná ničeho, v bolestech,“ přiznala na Instagramu modelka. 

Ani v současné době si Hanka Mašlíková nepřipadá ve své kůži. Jak přiznala ve svých posledních instastories, pořád jí není dobře, bolí ji záda a je strašně slabá. Modelka navíc poděkovala svým instagramovým sledujícím za slova podpory, která jsou jí v tuto chvíli obrovskou útěchou.

“Znovu moc děkuji za vaše zprávy. Včera jsem byla první den bez vysokých teplot, tak jsem večer vyprala prádlo a jen pověsila a hned jsem měla zase 38,5. Prostě blbec. Pořád mi není dobře, záda bolej a jsem šíleně slabá. Zítra jdu na další kontrolní CRP, tak snad to bude zase lepší. Lidi, já nikdy týden neproležela v posteli, nikdy, ale tělo to asi potřebovalo. Každopádně mi od vás přišlo mnoho zpráv se zkušenostmi se zánětem ledvin a bohužel všechny jsou podobné… peklo,” popsala svůj aktuální zdravotní stav modelka.

Zdroj: Instagram.com/hanamaslikova

Zobrazit článek

Osobnosti

Agáta Hanychová napsala dojemný vzkaz ke Dni matek. Za srdce chytil opravdu všechny

Published

Druhou květnovou neděli se v Česku tradičně slaví Den matek. Své mamince poděkovala za lásku i Agáta Hanychová, která zároveň oslavila také své vlastní mateřství, neboť je již trojnásobnou mámou. Dojemný vzkaz, který Agáta zveřejnila na sociálních sítích, chytil všechny za srdce.

Zdroj fotky: Shutterstock

“Všem maminkám krásný svátek… Nic není víc,” napsala Agáta Hanychová na Instagram pod společnou fotku se svými třemi dětmi. A to synem Kryšpínem, dcerkou Miou a nejmladší dcerkou Rozárkou, která se narodila teprve před měsícem.

U příležitosti Dne matek Agáta Hanychová nezapomněla poděkovat také své mamince Veronice Žilkové. “Děkuju za to, že tu vždy pro mě jsi… Jako máma, nejlepší kámoška, vrba, chůva, poradkyně, uklízečka, kuchařka… Prostě ve všem a při všem,” vzdala Agáta hold své milované mamince. 

Jelikož je Veronika Žilková pětinásobná máma, ke Dni matek jí kromě dcery Agáty poblahopřály také další čtyři děti.

“Moje úžasné děti nezapomněly a to jsem jim to nepřipomínala. Děkuju všem pěti. Co u vás doma? Vzpomněli jste si na maminku? Vzpomněl si někdo na vás? Svojí mámě jsem kytku na hřbitov taky dala, jinak by se zlobila,” uvedla Veronika Žilková na Instagramu pod snímek nádherné kytice s řezanými tulipány, kterou dostala ke Dni matek od svých milujících dětí.

Zdroj: Instagram.com/agatahanychova, Instagram.com/veronikazilkovazilkova

Zobrazit článek

Osobnosti

Jídelníček Dary Rolins: Zpěvačka si dopřává pouze tři jídla denně

Published

Zpěvačka Dara Rolins se i v padesáti letech udržuje ve skvělé formě. Za to, jak perfektně vypadá, vděčí nejen pravidelnému pohybu, ale také jídelníčku, který si nastavila sama sobě na míru. Jakým způsobem se Dara Rolins stravuje? O tom se otevřeně rozepsala na svém Instagramu.

Zdroj fotky: Shutterstock

Dara Rolins si dlouhou dobu myslela, že jíst často až šestkrát denně po malých dávkách je pro její tělo a váhu tím nejlepším a nejzdravějším řešením. Nyní se rozepsala o tom, proč již tímto způsobem ke svému stravování nepřistupuje.

“Není to tak dávno, co mi celkem jednoduše a srozumitelně vysvětlila jedna odbornice na zdravou výživu, že opak je pravdou. Člověk se stále učí a nikdy není pozdě na změnu. Naše tělo potřebuje jídlo zpracovat, strávit bílkoviny trvá 8 až 12 hodin. Mezi jídly musíte dát tělu čas, aby trávení proběhlo hladce, bez ustavičného přerušování a předhazování dalších dobrot. A to, že mohou být zdravé v tomto případě na věci nic nemění,” vysvětlila svůj současný postoj ke stravování Dara Rolins.

Zpěvačka uvedla, že si v současné době dopřává tři komplexní jídla denně a k tomu spoustu vody. Podle Dařiných slov to jejímu tělu velmi svědčí. Do tohoto stravování však nepočítá kvalitní proteinové nebo tzv. superfood šejky, které si dává před nebo po cvičení. Ty jsou extra navíc.

“Moje rady se týkají dospělých, ne dětí. Možná vás to překvapí, dokonce se mnou nemusíte ani souhlasit. Píšu to, co žiju, a dělím se s vámi o to proto, že se mě na způsob mého stravování a na všechno, co se týká mého těla, ptáte. Já jsem živá odpověď,” dodala Dara Rolins na závěr s tím, že by tento způsob stravování doporučila každému.Zdroj: Instagram.com/dararolins_vermi

Zobrazit článek